Új hozzászólás Aktív témák

  • phaseOne

    tag

    Kicsit kimaradtam mostanság, mert ha valamitől kiráz a hideg, amit igazán utálok ebben az életben azok a gombák, úgyhogy most egy horror ez a fórum nekem, de azért végigpörgettem, és könny szökött a szemembe mikor crey megemlíett :D

    Azóta kipróbáltam szelektíven állítgatni a képet maszkokkal, meg nélküle, de szerintem többet vesz el a hangulatából mint amennyit a technikai megvalósításhoz hozzátesz. Ez lehet hogy így marad. Köszönöm papaya hogy demonstráltad (#36102), nagyjából erre gondoltam egyébként. A kontúrtr a hegy körül nem az élesítés miatt van, igazából fogalmam sincs miért... a CA-t próbáltam nagyon lehúzni, az deszaturálta a vonalat egy darabig, de reziduuma mindenképpen van...

    Wa2x_ nagyon jó kép :) (#36109) nem tudom hogy ez már a vágott aljú e, de nekem még mindíg szélesebben tetszene jobban picit.
    meg ez csak egy ötlet, de mi lenne a a képeknek nem P101xyz lenne a címe :D

    Telomanikus: jók lettek ezek a halasak. Ilyenkor egy leadott témára az adott preset megy hogy ilyen konzisztens lesz, vagy hogyan?

    vond: jó hagyjuk is, aki tud az tud :D esetleg a piros poharasnál a párhuzamosokkal lehet még próbálkozni kicsit precízebben, meg ezt a pöttyöslabda ügyet nem annyira értem...

    És tetszik Noddy vadállata is.

    Balinov: éértem, nálad a 100% a finom? :DDD a színek jók, a közepe kicsit zavaros azért szvsz, de összességében jó lett

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák