Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    Nem lehet ezt a szenzort valahogy letiltani/megkerülni, hogy amikor leveszed akkor is legyen kép a riftben?

    Gondolom a service tudja force-olni, végtére is csak bekapcsol valahogy. Tuti hogy parancssorból be lehet nyomni valahogy. A service veszi le róla win asztalt is.

    DK2-ben nem volt ez a marhaság. Szívesen letiltanám a CV1-ben is. Majd én parancssorból lelövöm, aztán kihúzom szvsz, ha már lespórolták róla az on/off kapcsolót.
    Azt is kár volt, de inkább megírom és kiteszem asztalra, mint ez az automatikus kikapcsolás, amikor telefonálok, vakarózom, akármi.

    Egyébként is utálom, ha valami magától csinál valamit, de ez ... hát nagy ötlet volt. Majdnem akkora, mint rátenni ezt a rövid vezetéket. Összeszarták volna magukat ha egy méterrel hosszabb. Lényegében minden játékhoz pont rövid.

    Több mint egy hónapot vártam erre az ebay-es HDMI kábelre és emiatt már picit türelmetlen lettem. Asztal alól akarok pinyózni, de fonáknál útban van a kábel. Vannak problémáim mi? Nehéz az élet. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák