Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Próbáltam pontokat feltölteni a MS accountomra, erre küldeni akar nekem egy kódot az alternatív e-mail címemre. Mivel a Hotmail fiókom beállításait vette át, ezért az ott tárolt alternatív email címet akarja használni, ami évek óta megszűnt. Töröltem, illetve megváltoztattam egy még élőre, mire mondja nekem, hogy jó, majd egy hónap múlva törli ezt az alternatív címet, és aktiválja a másikat. Úgyhogy egy hónapig nem tudok most MS pontot feltölteni az accountomra, ha jól értem. Nyilván miért is akarnék karácsony környékén bármit is venni, vagy akár a Goldot beállítani...

    Próbálom elérni a supportot, de csak valami szar nyilvános fórumuk van. Valaki járt már így?

    Az a fő gondom, hogy a gép még mindig a dobozban van, karácsonykor lesz csak beüzemelve a gyerekeknek, így a hozzá kapott egyhavi gold tagságot sem aktiváltam még, ne fogyjon az idő fölöslegesen (kipróbálásra dugtam csak össze a konzolt egyszer). A PC-s felületen meg szinte semmit nem tudok csinálni, csak az avatart módosítani.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák