Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sjkolrd

    aktív tag

    Úgy érzem ide csak azért jönnek új,újabb tagok, hogy azt amit a fórumban lehet olvasni csak a f..zas megy...

    Clemi: Nekem mar jó ideje nincsen beragadt értesítés, rendben megy minden. Igaz most meg az insidert is elkerülöm minden formában. FB,messenger app meg azért sz.ok,mert a Facebook a saját konvertalo buheratorat használja, s nem azt amit az MS elérhetővé tett (lehet azzal,se lenne jo, de ki tudja, ha ki se próbálják).

    Röviden amit itt állandóan említenék, Navi,FB,Messenger,Camera,Outlook Naptár,Posta. Navi rendben mutatja, s mondja is az útirányt, s mintha mg gyorsabban is reagálna,FB @ fentebbi okok miatt .r, Camera képek nem tűnnek el,elmenti és feltölti a OneDrive-ra,Naptar-es Posta értesítések nem ragadnak be, élő csempe működik (nem tudom mikor volt,de 1x elhalálozott 1 napig). Szóval komolyan nem értem mi a probléma sokaknak, nekem rendben működik, s amire szeretnem használni arra tudom is. Nem szeretnem újra - és újra olvasni azz amit mar leírtak azok akik szerint ...r minden. Azoknak ajánlani tudom,amikor lehetőségük van hagyják el a platformot és ne siránkozzanak. Nekem is csúcs készülékem van,de viszont döglődők a okosmobil piac, s nincsenek olyan nagy ujjitasok amiért vennék más telefont, s kb. 2018 után fog megint nagy fejlődésnek indulni az ami most csak stagnál, s van ra reális esély, hogy maradok a win mellett, ha jön a surface tuti veszek egyet, mert nem lenne olyan rossz mobilról alap dolgokat csinálni, mint egy laptoppal.

Új hozzászólás Aktív témák