Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #46814 üzenetére

    Visszakerestem a privátokban s tényleg!:DDD "Én tudnék vele egy érdekes trükköt,
    de persze ahhoz face-to-face meg kéne vizsgálni."
    Nem tudom, mi lenne a trükk:
    nemrégen láttam itt az aprón egy 720XT-t (igaz, csak Mark III, tartozékok nélkül)
    50K-ért elmenni. Ha rendesen fel lenne turbózva csendes ventik, merevcső, tutira
    megérne jóval többet. Elvégre ebben már az Aquaero 5 XT van benne, kompletten.

    És megvan az összes tartozéka, távirányítóval, extra külső tápegységgel, stb.:D

    Az a baj, hogy a gyárilag benne lévő Eheim Compact 600-at szétvágtam tömítés
    céljára, és helyette egy Phobya réztetős DDC van most benne. Persze mindegy,
    mert a gardróbszekrényben áll azóta is, és egy percet nem használtam így sem.

    De érdekes projekt! Gyárira visszaalakításhoz kéne egy ilyen, csak most megint
    költsek rá? Amikor moddolva sokkal többet ki lehetne hozni belőle! Ha gondolod,
    leszervezem a szállítást (tavaly is ez volt a gond), s rajtad lesz a világ szeme.;]

    Amúgy a TQ120-as ventik nagyon csendesek a gyáriakhoz képest (kipróbáltam).
    Oszt' ennyi. Nem tudom, mi van a piaccal, de én még 2700-ért vettem őket, erre
    ma már 3700-ért vesztegetik ugyanott. Hát ennyiből bevásárolni 6 db-ot: "őrület".

    Mondjuk brutális látvány így ventirácsokkal, a szolid gyári "sűrű szövésű" helyett:

    Szerk: igen, alul már 16/10-es 45 fokos forgatható csatik vannak. Belül meg 8/6...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák