Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Weareus #45472 üzenetére

    Ó, engem nem zavar, tisztában vagyok én azzal, hogy csúnya volt. Nem is az volt a lényege.
    2013 körüli kép lehet. Egy Intel Xeon W3680 volt benne, egy UD7-es Gigabyte alaplapban, és egy GTX680. 6x2GB rammal. CPUn, és a GPUn víz. 2x 60GB SSD-vel. Ahogy látszik Corsair HX1000W táppal.
    Akkoriban azért eléggé jónak számított. Mivel minden pénzem elment hardverre, ezért a vízre nem nagyon maradt.
    Nem is akartam vizet, csak ismerősnél láttam egy kidobott fagyasztóládát. Megláttam benne ezt a bazi nagy radit, összeállt a kép... Tartályt se vettem, befogtam egy Féllityis üveget :D
    Gépházra se költöttem, vettem egy ezresért, egy olyan böszme gurulós valamit. Oldallapok se voltak hozzá.
    Frankón szellőzött :D
    Imádtam azt a konfigot. Aztán jött egy laptopos korszak...
    ...és most megint itt vagyok. Többet nem adom el a gépem. :D
    Egy kis nosztalgia. Bocs. :B

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák