Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz rup1u5 #43474 üzenetére

    Egy kicsit ez már túl van lihegve. Leírtuk ezerszer, h az ioncserélt is jó. Lassan 3. hete desztvizet kerestek... :U Ez is olyan, mint a gyógyszertári alkohol, arra is rápörögtek páran, szintén feleslegesen szerintem. Nálam 8 hónapot is ment a gép ioncserélt + alkonek kombóval, bővítés miatt szedtem szét.

    Szereléskor alap, h beborítok mindent papírtörlővel, mert cseppek lesznek a csőben, blokkban mindig. De szarul becsavart csati miatt kapott már a VGA és a táp is, igaz nem sokat, whiskeyből ennyiért a poharat nem emelném fel... :DDD de az sem para. Friss építésnél még a légtelenítésre ott hagyom a törlőket, akkor van mozgatva is a gép, ha nem folyik, akkor 99%, h utána sem fog. Rendes hollandis csatik kellenek, külön tápról légteleníteni, keringetni kicsit és meg van előzve a baj.

    Nem mondom, h nem lehet ázás, de akkor már egy több hónapos víznél egysz.r, h deszt vagy ioncserélt áztat, addigra az is összeszedi az ionokat szvsz, de ezt mérje ki valaki. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák