Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theporcupine

    tag

    válasz _q #14289 üzenetére

    Például manuál fókusz módban lehet vele fókuszálni, de a fotózás, vagy videó indítás nem állítja el a fókuszt.

    (#14290) Kukcaman: A felszerelés gyűjtésének van egy technomán birtoklási vágy vonala is. Sajnos, (vagy nem), én ezt ismerem. De ezért hobbi a hobbi, hogy nem a megtérülést nézi az ember. Az maradjon meg a profiknak. Azt én is látom, hogy egy mobillal is csodát tesz, aki kreatív és irigykedem is rá. Ez preferencia kérdése is. Én is szeretnék jó filmet csinálni, és amatőr szinten jó a felszerelésem is hozzá, de mégse megy. Nekem pl. saját zenéhez videóklip lenne az egyik cél, de nem készül. Egy játékprogramos pályázatra majdnem :((( beküldtem egy filmet, de akkor tapasztaltam meg, hogy embereket összeszervezni lehetetlen. 3 perc film több napon át készült volna kb. 5-6 jelenet volt betervezve és nem lett kész :(( .

    (#14292) Stauffenberg: Továbbra is, az AFC és a Coninuous AF két külön dolog. Az AFS/AFF/AFC a gomb félig lenyomására reagál és a különbség csak fotó módban jön ki, tehát ott kellenek, arra vannak kitalálva, elvégre ez egy fényképezőgép. Videó módban felejtős, csak AFS van és a Continuous AF kérés nélkül keresgél, míg az AFS csak kérésre. GH5-ről tudok beszélni, de ezek az opciók a fizikai gombtól eltekintve csak a fotó menüben vannak.

    https://www.flickr.com/photos/nomorethanwaves/

Új hozzászólás Aktív témák