Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #26392 üzenetére

    De így döntött,Ő tudja,hogy kiben bízhat,mert a szívek és vesék vizsgálója."
    - De akkor azt is tudja ki fogja meghallgatni az igét és ki nem. Míg a szószólói nem.
    De akkor is kell mindenkinek hirdetni az Igét,mert meg van írva:
    Máté 24:14 " És Isten országának ezt az evangéliumát hirdetik majd az egész világon, bizonyságul minden népnek, és majd akkor jön el a vég."

    És mert Jézus ezt parancsolta:
    Márk 16:15 - 16:16

    15 Azt mondta nekik: "Menjetek el az egész világra, hirdessétek az evangéliumot minden teremtménynek!
    16 Aki hisz és megkeresztelkedik, üdvözül, aki pedig nem hisz, elkárhozik."

    Akkor Isten miért nem mondja meg a hittérítőinek kihez beszéljenek?
    Elmondta: mindenkinek!

    És miért vannak olyan emberek, akikben Isten nem bízhat? Nem Ő intézte így?
    Nem,hanem a sátán. Ő hazudik az elmének.

    Isten miért nem csak szellemi elmével teremtett bennünket (hisz az sok mindenre alkalmas.
    Az a véleményem,hogy a testi elme a bűnbeeséskor indult be az embernél,és kezdett el testiesen gondolkodni:

    1Móz 3:10 "Ő ( Ádám )így felelt ( az Istennek ): Szavadat hallottam a kertben, és megijedtem, mivel mezítelen vagyok, és elrejtőztem.

    Egyáltalán miért létezik ez a világ, ha a szellemi világ sokkal-sokkal jobb? Miért nem ott élünk?
    Azért létezik,mert Isten megteremtette,az ember pedig a bukása után ki lett zárva az édenkertből és a földön uralkodhatott tovább. Ez is a sátán miatt történt,miatta van szenvedés,fájdalom,betegség,munka stb...

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák