Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni azoktól, akik már szívtak az androidos VTV appal és végül sikerült megoldást találniuk.
    Elnézést előre is, ha kicsit hosszú lesz, igyekszem minden körülményt leírni, ami számíthat.
    6/128 -as android 8.1 -et futtató Samsung Note 9 -em mellé kb. 2 hónapja vettem egy 8/512 -es változatot, amin (sajnos) már 10 -es droid volt.
    Akkor Smart Switch -el átköltöztem és minden felajánlott restore funkció is lefutott.
    Minden működött is tökéletesen pár nappal ezelőttig, amikor is elkövettem azt a hibát, hogy feltelepítettem a régi készülékemen használt (XDA -s) témát az újra, amit az egy újraindulásai és masszív bootloop -al hálált meg. :(
    Mivel nem sikerült életet lehelni bele, recowery -ből ismét kapott egy FR -t és újból ott voltam, mint 2 hónapja, amikor megvettem.
    Így hát azt tettem, mint 2 hónapja is: ismét SmartSwich és megint "átköltöztettem" a régi készüléket.
    Furcsa módon viszont most valami mégsem tökéletes:
    Az RTL Most és a Netflix bejelentkezés után tökéletesen működik, de a VTV app nem játsza le a műsorokat. 1803 hibát ír ki, és javasolja, hogy próbáljam újra később. (Természetesen később sem megy ...) :(
    Ha lekérem benne a rendszer információt, akkor azt írja a DRM státusz résznél, hogy nincs rendben.
    Gyorsítótár törlés és app újra telepítést már csináltam, de nem segít.
    Az FR előttig jó volt, tökéletesen működött.
    (És más DRM használó appok most is gyönyörűen streamelnek.)
    Van valakinek valami jó ötlete?
    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

    Üdv.: Laci

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Új hozzászólás Aktív témák