Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1956

    senior tag

    Érdekes tapasztalat a Vodafone pc-s alkalmazással kapcsolatban:
    A UPC-ről való átállás után megszűnt működni a Vodafone tv webes alkalmazása.
    Minden létező fórumon érdeklődtem, 15 panaszt tettem, frissítettem drivereket, vettem új kábeleket, de minden hiába.Mindig feldobta a 1807-es hibakódot.
    A megoldásra véletlenül találtam rá. Egy új rendszert telepítettem ugyanarra a gépre az egyik cserélhető ssd-re.
    Próbaképpen a szűz telepítés után kipróbáltam a VTV-t, ami tökéletesen futott. Egyenként feltelepítve a programokat, mindegyik után újraindítás és próba.
    Végül kiderült melyik volt a VTV gyilkos: az avast ingyenes vírusírtója.
    Telepítése után rögtön behalt a VTV., letörölve megint hiba nélkül működött.
    Ezek után visszarakva az eredeti állandóan használt ssd-t, és ott is letörölve az Avast, láss csodát a vodafone TV hibátlanul működik.
    Azóta Kaspersky felrakva, azzal nem keresztezik egymás útját.
    Remélem tudtam segíteni, de ha valakinek fut az Avasttal, az kérem jelezzen vissza.
    Az információhoz hozzátartozik, hogy a laptopon kábellel Avasttal is megy, míg az anomáliák az asztali gépen wifivel használva jöttek elő.
    Három hónapig küzdöttem a problémával, már majdnem új gépet vettem vagyonokért. A hiba az ingyenes Avastban volt.

Új hozzászólás Aktív témák