Új hozzászólás Aktív témák

  • umek7

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #17105 üzenetére

    Olvastam, hogy Londonban egész délelőtt esett az eső, a DigiSport1 adta a meccset, mutatták hogy szakad, emiatt is késett 30 percet a rajt, és volt 2x40 perces a játékidő. Állítólag AVB-ék nagyon nem akarták lejátszani a meccset.... Szakmai szempontból pedig az eső sokat kedvezett a "favágó" Sunderlandnek, egy igazi legelő volt a pálya. Di Canio kezei alatt még agresszívebbek, a játék tördelésére és a gyors kontrákra játszanak, igazi angol fizikai futball. Mindezek mellett a Spurs-nél egyelőre a Bale-ügy is folyik, aki kisebb sérülés miatt a cserepadon sem kapott helyet, róla tudjuk hogy bármikor képes betalálni, viszont az Adebayor/Defoe párosról ezt már nem mondanám el. Összességében én egyébként sem érzem olyan brutálisan erősnek a Spurs-t, Bale nélkül megvannak lőve, míg a hírek szerint a Sunderland-nél nagy a "harmónia".

    Mindezt összevéve, és a megérzésemre is hagyatkozva döntöttem úgy hogy ezt nem hagyom ki. Egyébként sűrűn előfordul hogy rossz előérzetem támad, csak ezért lemondok egy tippről, itt nem volt ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák