Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz bammbula #145039 üzenetére

    :DDD
    Én tavaly tavasz óta max 3-szor voltam a lotyózóban, mióta a 2 öregből az egyik nyögdíjba ment, a másikat meg fregolinak használják, hol ide megy hol oda kisegíteni... helyettük van 2-3 libacica, na azóta lefagy a gép, szoftot kell frissíteni, újra kell indítani, nem találja a gombokat, meg a kiskutyafaxa... közben meg áll a sor...
    itt a trafiban meg a csajok kenik vágják a gépet, és csak 2 lépésre van, nem 2 megállóra...
    legutóbb kb 1 hónapja voltam megint a lotyózóban, akkor dettó 5 ember előttem, kb 20 perc... mondtam is a trafis csajnak, most megint fél évig hozzájuk megyek feladni a szelókat... :D
    Plusz ajándék persze, hogy a lotyózóba a szellemi alultápláltak is bemennek, akik a hatos lottóra csak ötöt húznak be, a jokert elfelejtik ki vagy beikszelni, és még nekik áll feljebb, utána fél óra mire kitalálják mi legyen, meg végiglapozzák az összes sorsjegyet a vénasszonyok, melyiknek szebb a színe, meg ilyenek. :)
    múltkor nyominak egy a város másik végében vett sorsjegyét volt képtelen lehúzni, próbálta vagy 10szer, aztán arra jutott, hogy szerinte ez nem volt eladva... most vagy ő volt a hülye a 2 bitjével, vagy lopták a sorsjegyet. :D
    plusz 10 perc sorállás... kihagyom inkább...

    [ Szerkesztve ]

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák