Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Na, emberek. Előszóként annyit, hogy hajnal 5 óta játszok vele és csak enni mentem ki előle. ;]

    Azt hiszem, ez mindent elmond. Nálam eddig abszolúte a csúcs idén ez a játék. Kegyetlen nagy terep, mellékküldetések és lehetőségek milliói... áááááá.

    Azt sem tudom már, mikor volt utoljára, hogy egy játék ennyire lekössön. :R

    SPOILER!

    Kegyetlen dolog ám Vérfarkasnak lenni! Még ugyan sárkánnyal nem találkoztam, de hatalmas élmény ám, amikor marcangolod az ellenfeleidet. ;] ;] ;]

    Most abbahagyom, mert kell egy kis szünet, de eddig minimum 9/10 a játék, itt-ott akadnak benne grafikai bugok, de szerintem ezt majd orvosolják patch-ekkel meg tweak-ekkel.

    Ja, a legfontosabb: Ultra beállítás, 1920x1200 felbontás, annyit változtattam csak rajta, hogy a 8xAA helyett 4XAA és a 16xAF helyett 8xAF van beállítva. És megy, mint a vaj, pedig 1 GB VRAM van a kártyán.

    Na, nem húzom tovább a szót. A tesztet majd megírom, de hogy mikor, nem tudom. :DDD Eredetileg úgy indultam neki, hogy végigviszem a fősztorit, de már az első városban nekifogtam kérdezősködni, és mire észbe kaptam, már egy tucat mellékküldetésem volt. :DDD

    Amikor meg lehetőségem lett, hogy magam is Vérfarkassá váljak, nos, addig nem nyughattam, míg meg nem szereztem (Ugyanis jutalomként kaptam, küldetés után).

    Majd holnap folytatom. Azt hiszem, most pár napig nem láttok sűrűn, ezért előre is elnézést kérek, de hát annyi a tennivalóm. :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák