Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    Sziasztok!
    A Garancia kérdés,fogyasztóvédelem topicból küldtek ide, a következő problémám lenne:

    Lenne egy 96gt-m még garis, de az utóbbi időben nagyon melegedik, idáig játék közben 60 fok volt most pedig 90-110 fok. Szokott annyira felmelegedni hogy kikapcsol a gép (túlmelegedés) . Nem a legfrisseb driver van rajta, tudom hogy annak ez a problémája vagyis hasonló.

    ...

    Beküldtem a kártyát, értesítettek is másnap,
    "ket kilo por volt benne, kifujom egybol." Na ezt kétlem, nem régen lett alaposan tisztítva. Na majd meglátjuk.

    ....

    Na visszaküldték, és kaptam helyette egy Gigabyte 9800GT OC-t, viszont nem tájékoztattak rólak hogy mire cserélik. Ez így rendben van? Ha én választhattam volna, nem hiszem hogy ezt a kártyát választottam volna....

    ....
    Na visszaküldték, és kaptam helyette egy Gigabyte 9800GT OC-t, viszont nem tájékoztattak rólak hogy mire cserélik. Ez így rendben van? Ha én választhattam volna, nem hiszem hogy ezt a kártyát választottam volna....

    ....

    Felhívtam őket, rákérdeztem az esetre, azt mondták e-mailben elküldték hogy mire cserélik. Az emailben az állt hogy a 96gt-met megjavították és küldik. Rákérdeztem hogy nincs-e lehetőség arra hogy esetleg egy másik kártyát válasszak, azt mondta nincs, rákérdeztem hogy miért, és azt mondták hogy megvárhatom a kártyámat az még kb 2 hét mire a gyártó visszaküldi. Azt mondtam hogy rendben akkor maradok ennél, nem tudtam mit mondani már. Most ferdített egyet, vagy tényleg ez a hivatalos procedúra? Sajnos csak telefonon tudok beszélni mivel elég messze lakok Bp-től.

    ---------

    Ennyi lenne. Tulajdonképpen én csak egy másik kártyát szeretnék választani helyette, de meg sem kérdeztek csak írták hogy megjavították és küldték a 98gt-t. Nem fenyegetőztem a telefonban, tudom a jogaim, de a fenyegetőzés nem az én stílusom.

    *Sn0w

Új hozzászólás Aktív témák