Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz wmati #44166 üzenetére

    Ahogy nekem ad most az Invitel jobb ajánlatot! :)

    Időről időre becsengetnek az ügynökök, és vissza akarnak csábítani ADSL-re, azzal a dumával, hogy szerintük egész biztosan nem használom ki a jelenlegi 60/6-os UPC kábelemet, és nem mellékesen még pár száz forintot is meg tudnák takarítani havonta, ha visszamennék Invitel-hez 10 megás ADSL-re! Ilyenkor mindig alig tudok ellenállni a kísértésnek, csábító az a havi 300Ft megtakarítás, és hát a környezetvédelem, meg az elektroszmog és társai, nem lenne itt nekem feleslegesen ez a plusz 50Mbit/sec!

    Azt még nem jutott eszembe megkérdezni tőlük, hogy akkor mi lenne a telefonnal, ami Invitelnél minimum 2000Ft, itt meg 550-ért kapom, ha minden igaz! Lehet itt el is buknám a 300Ft-ot!

    Nem is beszélve arról az apróságról, hogy feltehetően nyakamba sóznának ADSL vonalon IPTV-t, ami nekem még optikával se kéne, de így meg aztán szopnák vele mint a torkos borz, vagy lenne MindigTV-m!

    dchard, nem hiszem, Ő komolyan gondolja ezeket! Bár lehet, hogy aztán később ironizálásnak mondja majd Ő is! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák