Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz KicsiUbul #10945 üzenetére

    4 gépet osztok vele soha ne rohadt még le.
    A srácnak is 2 gépre kell ,otthoni felhasználásra tökéletes.
    Én nem tudom,hogy milyen és miből áll a te belső hálód de otthoni felhasználásra 2-4 gépre nem sok értelmét látom 30-40- ezres cuccok vásárlásának.Neki bőven jó ez a kategoria ráadásul sokkal stabilabban megy nálam mint a drágább d-lin,linksys,stb termékek.Ipari használat az más de nem hinném hogyha két gépet használ amiből egyik noti és oda elég a 15 mega ahogyan írta akkor minek dobjon ki egy csomó pénzt az ablakon. Amúgy meg pl a tp link cuccaira olvasgatva a fórumokat jóval kevesebb panasz van mint drágább társaira és ezt megerősiti,hogy a boltban ahol melózni szoktam még egy darab sem került vissza gariba max nem értett a wifis dolgokhoz a user és kimentem beállítani neki de ez megtörtént volna más márkával is.Összegezve nem védem a tp dolgait de ár érték arányban megbízhatóságban igen jó helyen állnak.Persze mindez személyes tapasztalat.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák