Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    Nah, taptasztalt PTU-sként próbáltam elkerülni az általam ismert bugokat, hátha VÉGRE meg tudok csinálni EGY küldetést live-on... Nos... beléptem, lekértem a Cutlassemet, felvettem egy küldetést (roncsból kellett kiszedni egy csomagot). Hajóba be, célhoz elrepül, egy űrben lebegő Caterpillar várt ott, meg egy gonosz Gladius.. Nagy nehezen leküzdöttem a Gladiust.. 9.5km-re volt a roncs, mondom comstab off, hátra megyek 10km-en kívülre, és quantum travellel visszaugrok, ne kelljen 10km-t odamenni.. ugye comstab off, hátramenet... 10km-re kívülre kerültem, megnyomtam a quantum travelt, erre bebugzott, semmi irány gombra nem reagál.. Próbáltam kikapcsolni a hajtóművet, a teljes hajót, kiszálltam a székből, vissza, semmi, ugyan úgy ott lebegek a semmi közepén 11km-re a roncstól... Mivel mást nem tudtam tenni, lelogoltam a teljesen ép hajóban. Visszalogkor persze Port Olisar-on voltam, a hajóm a semmibe, claimelni tudom és várhatok 1.5 órát a spawnra.. Grat CIG... :(((

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák