Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz Szőrös  #49047 üzenetére

    Tegnap nagy feeling volt.. Fogtam a Cutlassem és elvállaltam egy küldetést, ahol egy lezuhant Starfarer legénységét kellett megtalálni. A helyszínen volt egy leszállt Gladius, a pilóta bent.. Nos, persze nem bírtam magammal és szétlőttem a szerencsétlent, majd leszálltam, elkezdtem keresgetni az embereket, találtam is hullákat dögivel, közben kezdett alkonyodni és leszállt egy Constellation.. Elbújtam egy domb mögött, nem tudtam nem-e az előző arc tért vissza. A fazon elkezdte bepakolni a Starfarer rakományát. Én meg hát.. lelőttem a pilótát és elloptam a cuccokat.. Közben sötét lett, sejtettem, hogy előbb-utóbb valaki visszatér bosszút állni.. épp szálltam be a hajóba, mikor tűz alá vettek.. rohanás a fülkébe, beszállás, hajtóművek indítása... Ilyen gyorsan életemben nem szálltam még fel.. :DDD Persze üldözött stb... ab-vel menekültem, közben térképen kerestem egy közeli objektumot az ellenkező irányban, comstab off, megfordultam, quantum jump.. :D majd onnan nyélgázzal bele a semmibe.. Mikor eléggé eltávolodtam, akkor kezdtem felmérni a károkat.. Egész jól megúszta a hajó, itt-ott gázzszivárgás stb.. De egyben maradt és röpképes! :C

    Egy-két shot

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák