Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz pgabor26 #44043 üzenetére

    Először is köszi a fordítást. Bár én nem élek vele, de ettől még köszönöm.
    Viszont a lore-ról való vita pont ami érdekel, mert a játékról szól. Remélem egyszer lesz olyan is, hogy különböző ingame dolgokról diskurálunk és vitázunk.

    Engem csak ez a meddő savazás ami zavar. Nem tetszik valami? Oké megértem és elfogadom, de nem vagyok teljesen fogyatékos, ezért elsőre is megértem a megtett kinyilatkoztatást. Így nem kell minden második hsz-ben ismételni azt.
    Én minden nap többször járok ide, mert érdekel ez a topik és kedvelem az ittlevő embereket.
    Nekem is megvan a magam véleménye amit egyszer le is írtam, ha nem akkor meg le fogok, ha aktuális. Viszont nincs közléskényszerem. Nincs ingerem arra, hogy megmondjam a frankót. Ebből fakadóan írok ritkán, mert nincs értelme mindenféle felesleges dologgal (vágyálommal vagy nemtetszéssel) telerakni ezt a részt.
    Amikor fellépek napközben, mert van egy kis időm akkor képzelhetitek mekkora élmény, hogy percekig csak szelektálom a salakot ami ide össze van hordva mostanában.
    Na mindegy én is hallgatok inkább amíg nincs valami megosztani való.

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák