Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Szőrös  #12818 üzenetére

    hát én biztosra veszem, hogy lesz valamikor org hangár, és ha lesz, akkor feltételezem, hogy lehet személyes hangárból org hangárba beadni hajót. amint lehet egyből bekerülne erről az új, közös acc-ról az org hangárba mind a 4 hajó. addig is minden támogatónak lenne hozzáférése a fiókhoz, de a regisztrált e-mail-hez nem, tehát, ha valaki eladná őket, vagy e-mail-t jelszót változtatna, akkor azt vissza lehet állítani a CIG segítségével az eredeti e-mail-re. ahol már lehet jelszót reset-elni.

    egyébként én is jobban örülnék, ha lehetne org hangárba, de hát nem nagyon szavaztak az emberek még az orgv2-re... :(

    +drenadar
    az az egyik dolog, hogy elfogynak, de én már most szeretnék egyszer végigbandukolni bennük. vagy az a hangar viewer jar még műxik?

    tartok tőle én is, hogy nem lenne 20 fő se fölös $50-ral, ennél többet meg én se nagyon fektetnék be egy közös lóba. persze 70-en vagyunk. ha lenne negyven vállalkozó, akkor csak $25 kéne... (egyre csökken a rizikó)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák