Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Traxx #8671 üzenetére

    A múltkori Rochefort után azt gondoltam, hogy egy újrakóstolás nem árt, így vettem még egyet. Nos, a Bush noel mellé-fölé tenném. Egészen különleges sör, és baromi szénsavas...viszont ez nem hátrány. A habján nagyon meglepődtem, hogy milyen tartós és krémes, azt vártam, hogy a magas alkoholtartalom miatt gyorsan eltűnik. Az alkohol egyébként alattomosan bújik meg, de érezhető...és alattomosan is üt. Nem egy hétköznapi sör, az tuti...inkább olyan, amivel kiül az ember egy kellemes nyári estén, és jól elbeszélget a barátokkal :) 10/10 összességében...de nálam egyre sűrűbb az élmezőny :D

    A Delirium tremens pedig nem tudom...nem egyszerű az sem, de könnyedebb. Jóféle az is, de nem annyira, mint a Rochefort. Illetve másképp, másban jó :) Újrakóstolás annak sem árt majd szerintem.

    Most Orvalra várás van...utána meg majd rendelek valami mást, újat :)

    Ja és akit érdekel: a nyíregyi Sparban láttam, hogy 3 belga vásárlása esetén 559 Ft/db akció van :) Gondolom máshol is.

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák