Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    Ezt adster-nek címzem, Ő figyelemmel kísérte rögös utamat :D

    Tegnap este megittam a Christmas Paradox-ot. Életem 2. imperial stout-ja (a De Molen Rasputin után). Azt hittem, hogy nem fog ízleni és előbb kicsit edzeni kéne magam pár "egyszerűbb" főzettel, de iszonyatosan bejött. Nem is ütött meg annyira a 15%, mint ahogy gondoltam; illetve a végére igen, de közben nem hatott kellemetlenül erősnek, ahogy páran a ratebeer-en írták. Nagyon kellemes, fűszeres volt. Erősen a TOP3-ban van nálam. Ha nem is a legjobban ízlő sör (bár talán az, nehéz eldönteni), de messze a legkülönlegesebb, amit valaha ittam.

    Az is mókás, hogy pár hónappal ezelőtt még nem vettem volna magamtól imperial stout-ot, de mostanra már eljutottam odáig, hogy bejön ez a kategória is. Mint ahogy elsőre egy IPA is rendkívül furcsának hatott, ezeket is szokni kell, én amondó vagyok.

    A hétvégére még ez van betervezve: To Øl/Omnipollo Brewmance Imperial Bourbon Barrel Aged Wild Honey Stout

    Amit még mostanában jó lenne beszerezni (hasonlóan durvának tűnik, csak egy fokkal olcsóbban, szerencsére):

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák