Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz .mf #22046 üzenetére

    Az mágia.
    Ebbe: :(( meg sokkal többet látsz bele, meg egész más tartalmat, mint szántam szerintem. Ide meg inkább akkor nem teszek ilyen: ;) szmájlit.

    Ettől függetlenül nyugodtan takaríthatod egy jó Lenspennel. Amivel volt gond takarításból, azok mind valami vackot borítottak bele, vagy ész nélkül csinálták.
    Ami nálam bejött:
    - kifújni körtepumpával, ezzel a nagyobb dolgok kijönnek, többek között a karcolni képes porszemek is
    - belelehelni óvatosan, ezt mindenki csak saját felelősségre, nem beleköpni! A kis pára, ami lecsapódik a szenzoron pont elég, hogy fellazítsa amit esetleg fel kell.
    - TISZTA lespennel takarít, de csak miután a lecsapódott pára elpárolgott a szenzorról.

    Még annyi, a Lenspen nálam nem örök életű. Ugye a kupakban lévő aktív szénnel lehet frissíteni a fejet, de a szennyeződések attól még rajtamaradnak. Egy Lenspent én ezért nem használok az örökkévalóságig. Most nem tudom megmondani hányszor vetem be, úgy érzésre, mikor elfogy a bizalom veszek másikat. Ezzel indul a körforgás, a szenzorpucoló átkerül lencse- és szűrőtisztító státuszba, a lencse- és szűrőtisztító pedig a kukába.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák