Új hozzászólás Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz Donki Hóte #168 üzenetére

    Piszkálj nyugodtan, de sajnos itt nálunk Wekerlén nem veszik fel a gyerekedet a közeli oviba, mert az extrém ritka. Akiknél több gyerek van, és a tesók is oda jártak, vagy akiknél több gyerek van, és jobban támogatható államilag, vagy aki csókos. ÉS bölcsibe sem veszik fel a közelibe - kevés a hely.
    A legviccesebb az, hogy errefelé a bölcsődébe már akkor jelentkezgetnek, mikor még csak az ötlet megfogalmazódott, hogy gyereket szeretnének :D

    Úgyhogy megkaptuk a hivatalos óvodai elhelyezésünket, egy másik kispesti oviba: semmi rosszat nem akarok mondani egy magyarországi kisebbségről sem, de onnan a nyílt napon elmenekültünk, és itt meg is állnék, mert ha elmondanám mi volt ott, akkor már rosszat kellene mondanom...

    Így kihasználtuk a sváb/német kártyát, és a központi óvoda által indított német nemzetiségi csoportba írattuk a gyereket.

    Mivel nem tudhattad a személyes körülményeinket, így megértem, ha belém kötsz. De az én helyzetemet valójában csak én ismerhetem. Mi úgy gondoljuk, hogy a lehetőségeinkhez képest jól döntöttünk.

    -=Витя=-

Új hozzászólás Aktív témák