Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Lecs@ #3857 üzenetére

    attól függ, hogy mekkora résre gondolsz, mert mint írtam is, meg a net is tele van vele, a note 4 első szériája kijövetelekor túlzott réseket tapasztaltak bizonyos daraboknál - ott sem mindegyiknél -, azok nyilván nem okésak, de akik később vették, azok már kevésbé tapasztalják vagy egyáltalán nem, de a 0.1 vagy 0.2 mm vastagságú papír benyomhatósága már nem gondolom, hogy probléma lenne, a problémás daraboknál sokkal nagyobb hézagról van szó.
    nokia és sony telefonoknál is volt/van ilyen, 920-ból például olyat láttam, hogy ránézésre is durva volt, de emlékeim szerint itt a fórumos témájában is említve volt.
    amikor én hazahoztam a note 4-et, a doboz kibontását követően ellenőriztem, mivel lelki szemeim előtt lebegett ezen fórum kapcsolódó írása a hézagos hibáról, bár azzal is tisztában voltam, hogy a későbbi szériáknál már nem problémás a dolog, így azért is nem bontottam ki átvételkor az üzletben a dobozt, hanem csak itthon, bíztam benne, hogy semmilyen probléma sem lesz, és szerencsére így is lett, minden téren.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák