Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz ntglaci #8729 üzenetére

    Micsoda szemétség, hogy kilökéssel csinálta meg és neked beadta ellenfélnek...
    Skandallum! (Én mondtam, hogy dominó. Itt sírni rajta tényleg teljesen életszerű.)

    Ui: betelt a tárhely a tableten, szóval pár napja törölnöm kellett a screenshotokat,
    pedig szívesen visszanéztem volna, hogy nekem ki volt az ellenfél, hány méterrel,
    mert nekem is felrémlik, hogy nem volt egyszerű feladvány, azaz, többször kellett
    nekifutni. Nem beszélve a MF-ről (mázli-faktor!), hogy pont úgy lökd ki, hogy elég
    durván elszálljon. Más dolog, ha túl jól sikerül, és tényleg NAGY fölénnyel nyersz
    azt megverni egy hasonlóan mázlis futam kell... Ja és persze nem mindegy, hogy
    mennyi idő alatt éred utol a kicsi pirosat, azaz pont hol következik be az ütközés.
    Bizonyos tekintetben ez is taktika, ahogy az Endurance-ok "kimaxolása" is az.;]

    Amúgy a játék dolga lenne, hogy ne adjon be "extrém" ellenfeleket, tehát nehogy
    elakasszon a továbbhaladásban. "Earn gold trophy to race theese Elite friends."
    Vagy valami ilyesmivel szokott jönni. Szóval, amíg nincs meg goldra, addig jó pár
    ellenfelet egyszerűen NEM hajlandó beadni: egy Autocrossnál néztem, hogy oké
    nem adta be Petya25-öt, megvan a gold, fussunk neki újra, mit ment? És valóban
    másfél másodperc előnye volt a korábban beadott botokhoz képest! Igaz, "simán"
    dönthető idő volt (2-3 tizeddel), de lehet, ha azzal kezd elsőre az pici meglepetés.
    Jöhettem volna reklamálni, hogy mi a faxért kell akkora fölénnyel nyerni.:))

Új hozzászólás Aktív témák