2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-21 20:47:52

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4651) akibor000 válasza jim bcs (#4647) üzenetére

akibor000
(tag)

nemtom,ezt szoktam meg.

tavaly összel már 1x eldobtam de utána ujra telepitettem az akkori telomra. megnézem ezt is,amit kináltál. thanx

(#4652) eurolac válasza akibor000 (#4645) üzenetére

eurolac
(aktív tag)

Nekem normál módon OTA-n jött le a 368. Most értem haza, Waze rendben ment nem lép ki, minden ugyan úgy frissül nálam mint a 362 alatt. Egy icipicit talán mintha gyorsabb lenne a teló. Úgy látom az akkuidő sem változott.

Eurolac

(#4653) bedibazsa

bedibazsa
(aktív tag)

Nekem tökéletes a 368-as ROM. Waze alapból szar, bármilyen platformról legyen szó, de az összes widget frissül, jó az üzemidő és a sebesség is, meg stabil.

(#4654) kásás válasza Sanki (#4649) üzenetére

kásás
(tag)

Én örülnék neki.

Egy kérdésem is lenne. Régi telefonomon volt olyan beállítás, hogy ameddig mozgattam a telefont nem kapcsolta le a kijelzőt. Beállításokban nem találtam itt ilyet. Ti használtok valamilyen alkalmazást ilyen célból?

(#4655) zhorvath válasza bedibazsa (#4653) üzenetére

zhorvath
(aktív tag)

Szia!

Letesztelnéd nekem, hogy pl. a FotMob widget is frissül rendesen? (Ha vállalod, hogy letöltöd az ingyenes verziót.)
Oreo óta egyik builden sem frissül.
A 31. percben jár a horvát-dán meccs, szerinte meg a 7.-ben. :(
Ezen kívül a Tesla Unread sem frissül, nem mutatja az olvasatlanok számát.
Köszi.

(#4656) Sanki válasza kásás (#4654) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Tudtommal ilyen funkció itt nincs.

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#4657) hawkfoto

hawkfoto
(tag)

Sziasztok! Azt hogyan lehet beállítani hogy ne figyelmeztessen folyamatosan hogy van rendszer frissítés? Visszaraktan a nougatot, nem szeretnem újra telepíteni az oreot.

(#4658) gu007 válasza jim bcs (#4647) üzenetére

gu007
(tag)

Melyik időjárás szolgáltató vált be?

(#4659) Sanki válasza hawkfoto (#4657) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Kapcsold ki a netet, utána töröld a frissítő adatait, majd menj a frissítő beállításaiba és kapcsold ki az automatikus keresést.
Ezek után bekapcsolhatod a netet és többet ne menj a frissítő közelébe.

Esetleg még a net hozzáférést is tiltsd le.

[ Szerkesztve ]

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#4660) hawkfoto válasza Sanki (#4659) üzenetére

hawkfoto
(tag)

Köszi, de a frissítő adarait hol tudom törölni?

(#4661) Sanki válasza hawkfoto (#4660) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Beállítások - Alkalmazások - összes alkalmazás - rendszerfrissítés.

(#4662) hawkfoto válasza Sanki (#4661) üzenetére

hawkfoto
(tag)

Megpróbáltam kilőni de mindenáron frissíteni akart, felidegesitett, igy visszaraktam a 366-ot. Ott viszont van egy olyan gondom, hogy vezetekes headseten es bluetooth kihangositon is s playerpro zendlejatszo par másodperc mulva leáll. Eddig nem csinalt ilyet. Esetleg a 368-ot hogy lehetne kipréselni belole?

(#4663) akibor000 válasza hawkfoto (#4662) üzenetére

akibor000
(tag)

jobb felsö sarok,teljes csomag letöltése.

(#4664) hawkfoto válasza akibor000 (#4663) üzenetére

hawkfoto
(tag)

Próbáltam, semmi.

(#4665) jim bcs válasza gu007 (#4658) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

A linkben szereplő app sajátja eddig a legjobb úgy vettem észre (FORECA), kicsit meglepetten fogadtam, de ez van.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#4666) qltsar válasza jim bcs (#4665) üzenetére

qltsar
(addikt)

Én ezt használom: [link]

Végigzongoráztam jó párat, mire XDA-n megtaláltam ezt. Nagyon sok adatot tud mutatni, bár a widgetet nem használom, de a status bar-on mindig jól mutatja az értesítéseket, nagyon pofás kis program.

(#4667) jim bcs válasza qltsar (#4666) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

Ez se rossz és szintén Forecast bázisról dolgozik, ha úgy lesz akkor ez is mehet majd az ajánlott appok közé, majd látjuk mekkora igény lenne rá.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#4668) Divinity

Divinity
(aktív tag)

Ha már időjárás és widgetek.. :D Én egy ideje nagyon ráálltam a Google féle időjárásra. És az Another Widget teljesen jól működik, tudja jelezni a következő naptár eseményt, írja a dátumot és persze az időjárást is jelzi valamint megtudja nyitni direktbe a Google weather-t. :)

return Mono.fromCompletionStage(client.get(currentUser)).map { resp -> resp.sign }

(#4669) gu007 válasza jim bcs (#4665) üzenetére

gu007
(tag)

Köszi! Egy próbát megér

(#4670) Zebra23 válasza Zebra23 (#4586) üzenetére

Zebra23
(csendes tag)

Péntekig nem kaptam vàlaszt, valoszínûleg én vagyok jelenleg a forumban aki mi band 2-vel haszàlta a Honor 9-t. Pénteken megcsinàltam az update-t 183(N) -> 360(O) -> 366 (O).
A 360 alatt tapasztalható mi band 2 probléma és a bluetooh autórádió kapcsolati probléma nem jeletkezik a 366 alatt :))
Amit észre vettem, hogy az akku idö tényleg sokkal jobb, valamit a chrome rendrssen bezáródik a képernyö lezárásakor. 183-n sokszor tovább fogy merítette az aksit hiába volt beállítva hogy löje ki a képernyö lezárásakor.
Egyedül a cpu stats ikonjai tünnek el random az értesítö sávról de anélkül meg tudok lenni.

[ Szerkesztve ]

Mini M8S II (Libreelec, 2GB/16GB), Sony Bravia KDL-40EX721, Xiaomi Mi 8 6/128GB

(#4671) Koszta válasza Zebra23 (#4670) üzenetére

Koszta
(tag)

Mi Band 1s használom, OTA-ból mindig legfrissebb verziót, de nem találkoztam még hibával. Max. annyi, hogy néha kilövi valamelyik Mi appot, de igazából mivel elég sokat nyomkodom a telefont, így nem zavaró.

(#4672) zhorvath

zhorvath
(aktív tag)

Felraktam a 368-ast.
A scrollzható widgetjeim (Chronus, FotMob) továbbra sem frissülnek.
Nagy sz.r ez az egész Huawei/Honor/Emui hármas.
Bár ha ez csak biztonsági frissítés, akkor persze hogy nem javult meg. :(

(#4673) hawkfoto válasza zhorvath (#4672) üzenetére

hawkfoto
(tag)

Ugy nez ki annyi lesz. Végre nekem is raakadt, kíváncsi vagyok a playerpro fog e működni, bar mar kezdek negbaratkozni a gyarival is.

(#4674) qltsar válasza hawkfoto (#4673) üzenetére

qltsar
(addikt)

Köszi, már el is felejtettem, hogy manuálisan kell keresgélnem a frissítéseket :DDD. Jön már nekem is le.

[ Szerkesztve ]

(#4675) Sanki válasza zhorvath (#4672) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Engedélyek be vannak állítva?

(#4676) l4cz

l4cz
(újonc)

Sziasztok. Frissitettem a telefonom 8.0.0.366 . Azóta a stravam folyamatosan kikapcsolja percek múlva aminek nem igazán örülök hol tudom beállítani H ne lőjje ki?

(#4677) Sanki válasza l4cz (#4676) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Összefoglaló - GYIK?

(#4678) Zebra23 válasza Koszta (#4671) üzenetére

Zebra23
(csendes tag)

Nekem hibátlanul mûködik most a 366-on. A háttérbôl se lövi ki mint korábban a 360-nál.
A beállítások -> alkalmazások menüben a mi fit és a mi band tools is kézire van állítva, minden jog megadva nekik.

Mini M8S II (Libreelec, 2GB/16GB), Sony Bravia KDL-40EX721, Xiaomi Mi 8 6/128GB

(#4679) zhorvath válasza Sanki (#4675) üzenetére

zhorvath
(aktív tag)

A FotMob-nak semmilyen engedély nem kell pl.
Ismert EMUI 8 hiba, csak nem javítják...
Nougat alatt és másik telefonon tökéletesen működik (Samsung).

(#4680) Sanki válasza zhorvath (#4679) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Attól még meg lehetne próbálni. :)

(#4681) zhorvath válasza Sanki (#4680) üzenetére

zhorvath
(aktív tag)

Ja. Főleg, hogy kiírja, hogy semmilyen engedélyt nem kér, így nincs is mit engedélyezni. :)

(#4682) Sanki válasza zhorvath (#4681) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Azt nem is fogja megkérdezni, hogy a képernyő lezárása után futhat e tovább, illetve az optimalizálás is automatikusan aktív.

Amúgy rosszul fogalmaztam: azok a dolgok be vannak állítva, ami a háttérben futáshoz ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#4683) l4cz válasza Sanki (#4677) üzenetére

l4cz
(újonc)

Megpróbáltam mivel a wazet is kilövi na annál nem működik ..:/Így gondolom a stravaval sem . Én is hallottam már róla H honor huaweiek kilövik a háttérben futó alkalmazásokat de eddig nem tapasztaltam..

(#4684) OlNelson válasza hawkfoto (#4673) üzenetére

OlNelson
(újonc)

Sziasztok!

A 365-ről 366-ra való frissítés a HiSuite-ben (verziószám: 5.0.2.300) nem akar sehogy sem sikerülni. Végig követtem a videós leírást, meg is találja a 366-os verziót, de amikor rányomok a letöltésre, akkor azt írja ki, hogy "Download failed". Akárhogyan próbálom, mindig ezt írja ki. A wi-fi állítást (DNS beállítás, majd vissza eredetire) mindenhogy próbáltam... Szerintetek mi lehet a gond? :F

Előre is köszi a segítséget!

(#4685) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(addikt)

Sziasztok!
Korábban írtam,hogy egy barátom és neje honor 9-cet használ,majd besárgult a kijelző mindkettőnél és cserélték garanciában.
Azóta eltelt pár hónap,talán 4,nem emlèkszem pontosan...és ismét besárgult a kijelző a pár hónapos telefonjukon,ráadásul a kamera sem fókuszál már rendesen. Vigyáznak rá pedig,mint a hímes tojásra. :)
Újra garanciàztatja a szinte új készülékeket,utána eladja,mert váltani fog márkát. Csalódott.
Volt nektek is ilyesmi gond?

[ Szerkesztve ]

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#4686) EndR válasza PreikeStoleN (#4685) üzenetére

EndR
(tag)

Én tavaly augusztus óta használom és idáig semmi ilyesmi (és másmilyen) hiba nem volt! (szerencsémre)

Sajnálom a rossz tapasztalatot...

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9

(#4687) qltsar

qltsar
(addikt)

Ezt a besargulos kijelzot, hogy lehet a legkonnyebben eszrevenni?

Mondjuk egy display test, feher hatter, es keresgelni a sarga reszt?

(#4688) bedibazsa válasza qltsar (#4687) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Elég, ha a beállítások menüben vagy, a kijelző szélein látszik a sárga sáv.

#4685 nekem a 9 hónap alatt egyszer sem fordult még elő szerencsére, pedig sokat van max. fényerőn a kijelző. Másoknak többször előfordult ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#4689) PreikeStoleN válasza EndR (#4686) üzenetére

PreikeStoleN
(addikt)

Akkor rossz szériát fogtak ki.
Még az újat is a hibás szériából kapták.
Remèlhetőleg a harmadik már jó lesz. :)

(#4690) akibor000 válasza PreikeStoleN (#4685) üzenetére

akibor000
(tag)

én is váltottam samu s7-re... de megvan a honor9 is.

(#4691) akibor000 válasza bedibazsa (#4688) üzenetére

akibor000
(tag)

most néztem az enyémen max fényerőn fehér hátteret...nincs jele sárgulásnak.

(#4692) PreikeStoleN válasza akibor000 (#4690) üzenetére

PreikeStoleN
(addikt)

Barátom is S7 edge-t vett. Sajátját legariztatja megint és eladja. Tele lett a töke vele. :)
Asszonyának marad.

[ Szerkesztve ]

(#4693) akibor000 válasza PreikeStoleN (#4692) üzenetére

akibor000
(tag)

valahogy megértem...

enyém még birja,mondjuk nincs agyonhasználva. 2külföldi sim van benne jelenleg. ritkán csörög...kibir az aksi 4-5napot is akár.

(#4694) zhorvath válasza Sanki (#4682) üzenetére

zhorvath
(aktív tag)

Természetesen. De annyit ér, mint halottnak a csók.

(#4695) akibor000

akibor000
(tag)

használ vki ehhez a honor9hez olyan okosórát amivel lehet vezérelni a telefont, hivást inditani fogadni, smst,emailt fogadni?!

(#4696) aronpapa válasza EndR (#4686) üzenetére

aronpapa
(tag)

+1

(#4697) Old Gyfland

Old Gyfland
(tag)

Srácok! A nem fogadott hívásokat hogyan lehet beállítani, hogy "jelvénnyel" jelezze ?
Sms ok, email ok, viber ok. A hívásokat nem hajlandó.

(#4698) han_lev

han_lev
(senior tag)

Sziasztok!
Átböngésztem a fórumot tok ügyben. De nem találtam alternatívát.
Tudtok esetleg arról, hogy lyan átlátszó üveges flippes tokot lehet kapni valahol a Honor 9-re?
P10re meg Honor 9 Lite-ra találtam, de 9-re nem? :F
A nejemnek ez a favorit :U
:R :R

MI6 6/64

(#4699) Old Gyfland válasza han_lev (#4698) üzenetére

Old Gyfland
(tag)

Genuine flip Leather Case For huawei honor 9 Case with Window back cover honor9 phone bags luxury Brand design
http://s.aliexpress.com/EbiqyQ3i?fromSns=Copy to Clipboard

(#4700) Gabee76

Gabee76
(csendes tag)

Hali Mindenki.
Egy olyan kérdésem lenne hogy honor 9-re lehet kapni olyan smart view flip case tokot mint a huawei p10-re? Vagy esetleg a huawei p10-es tok jó rá??
Az inteligens beállitások között szerepel olyan hogy inteligens tok.
Vajon a p10-es smart view flip case jó rá? működik vele?
Próbálta már valaki?
A segitséget előre is köszönöm.
Üdv. GG.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.