2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-21 20:47:52

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4801) eurolac válasza Ftomek (#4800) üzenetére

eurolac
(aktív tag)

Köszi. Nem kellett 15x, harom után fejlesztoi lehetosegekben alapban be van kapcsolva az opció, nem kell bekapcsolni a csúszkát. Lehet most lett aktiv h fejlesztő lettem. Holnap majd latom napfenyben van e különbség..

Eurolac

(#4802) bedibazsa válasza Ftomek (#4796) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Igen, ezt ismerem és be volt állítva, de sajnos a véleményem és a tapasztalatom ugyanaz, amit fentebb írtam.

(#4803) plck válasza nrg_52 (#4798) üzenetére

plck
(tag)

Ez milyen téma? :)

(#4804) nrg_52 válasza plck (#4803) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Themes for huawei app. Emui pro blue téma.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#4805) eurolac válasza eurolac (#4801) üzenetére

eurolac
(aktív tag)

Nem lett jobb sajnos, katasztrófa napfényben a kijelzoje. Probaltam automatán es manualisan is a fényerő csúszkát..😒

Eurolac

(#4806) nrg_52 válasza eurolac (#4805) üzenetére

nrg_52
(őstag)

A katasztrofa kicsit eros szo ra. En mindent latok rajta napfenyben is amit szeretnek, pedig romlik mar a szemem. 😁

(#4807) novakalex

novakalex
(aktív tag)

Sziasztok,

Pár napja használok egy Honor 9-et, az alábbi kérdésem lenne...
Elindítok egy játékot és rohadt gyorsan merül.. SOT időnek is max 3 óra 30 percet tudok kihozni játék nélkül. Nem vágom mi a baja, ennél azért szerintem többnek kéne lennie. B368(C432) 8.0.0 van rajta.

Szerintetek mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#4808) nonsen5e válasza novakalex (#4807) üzenetére

nonsen5e
(addikt)

Settings >>> Battery >>> Battery usage menüpont alatt nézd végig, hogy mik fogyasztanak leginkább.
Nekem azért a 4-5 óra minimum mindig kijön power saving üzemmódok nélkül is.

「今が最高」

(#4809) qltsar

qltsar
(addikt)

Felment már valakinek a B369?

@nonsen5e: Azt számításba vetted, [hogyha jól értelmeztem] játékkal 3-3-5?

Nekem amúgy amióta beleraktam 2 SIM-et azóta észrevehetően jobban darálja az akksit a modem.

(#4810) bedibazsa válasza qltsar (#4809) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Nekem még csak a 368 van. Gondolom csak biztonsági frissítés jön. Nekem 2 sim-mel mobilnet only nyáron 4-4.5 óra a SoT. Nekem ez tökéletes.

(#4811) akibor000 válasza qltsar (#4809) üzenetére

akibor000
(tag)

nekem is jobban merül 2 simmel.

(#4812) norberto212 válasza novakalex (#4807) üzenetére

norberto212
(csendes tag)

Szerintem hagyd a SOT nézegetést és csak használd egy 2 hétig, majd nézd meg újra. meglátod javulni fog.

(#4813) novakalex válasza norberto212 (#4812) üzenetére

novakalex
(aktív tag)

Hmm, remélem.
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

(#4814) akibor000

akibor000
(tag)

bekövetkezett amitöl tartottam...
reggel telo bekapcs. jobb oldalon also sarokban meg fent hangerö gomboknál sárga sáv kb 1cm széles....

(#4815) nrg_52 válasza akibor000 (#4814) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Akkor a szerviz, de ne band, teljes uj telot kaptam gyakorlatilag vissza: elolap, hatlap, keret, akkucsere volt nalam. Sargulas miatt ment be.

(#4816) bedibazsa válasza akibor000 (#4814) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Irigy vagyok, de tényleg. :D Én is ezt várom, hogy kapjak új kereteket, de semmi sárgulás nincs.

(#4817) akibor000 válasza nrg_52 (#4815) üzenetére

akibor000
(tag)

alig használtam a telot. elvétve volt rajta bejövö hivás. képernyő sem sokat ment.
na majd a héten beadom szervizbe. üllöi uton van egy asszem.

(#4818) akibor000 válasza bedibazsa (#4816) üzenetére

akibor000
(tag)

én nem vártam, csak jött.
haver is vett egy honor9et május elején... 3hét után besárgult...aztán a javitott is megsárgult 2héten belül. mondtam neki kérje vissza a pénzt.

(#4819) elin válasza akibor000 (#4818) üzenetére

elin
(tag)

Jól kifogtátok.
Én semmi rosszat nem tudok mondani róla. 8 hónapja használom, de szerencsére nem tapasztalok ilyet. Se semmi gebaszt. Előtte Honor 7-em volt, most a lányom használja (2015.12. havi), annak sincsen semmi baja. Sárgulás sem. Értesítések rendesen jönnek, képeket szupereket csinál mind2 Honor, lassulás nincsen, akku nekem 2 napot simán bír. Egyszerűen imádom. :))
Előtte Samum volt. Na, azt soha többet....

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#4820) akibor000 válasza elin (#4819) üzenetére

akibor000
(tag)

mázlista vagy...
nekem meg a napi használatos telóm egy samu s7 lett... leváltva a honor9et. azt már csak cégesnek használom 2db külföldi simmel... alig van bekapcs a kijelző,azért is lepett meg h besárgult ilyen hamar.

(#4821) siofok

siofok
(őstag)

Sziasztok!ilyen,vagy hasonló fehér témát nem tudttok véletlen?köszönöm!

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#4822) diegho

diegho
(nagyúr)

Sziasztok!

Ma jött meg a Honor 9-em, eddig minden oké. Kellene hozzá egy jó, teljes előlapot fedő fólia, vagy üveg, valamint egy jó, masszív, de vékony szilikon tok. A gyári szilikon tok milyen?

(#4823) jim bcs válasza siofok (#4821) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

Clay Light

Clay v2

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#4824) siofok válasza jim bcs (#4823) üzenetére

siofok
(őstag)

Köszönön,ezeket megtaláktam,csak az ikonok tetszenek nagyon abból. :)

LG G4

(#4825) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Sziasztok.

A kamera lehet hibás szoftver miatt?

Nappal, tökéletes fényviszonyok mellett sem videózás, sem fotó közben nem tud éles felvételt készíteni.

Sem automatikusan, sem ha rányomok a képernyő bármely pontjára, mosott marad a felvétel.

Valaki találkozott ilyennel?

Legfrissebb android van rajta, napokban frissült, de az előző verzióval is ugyanezt csinálta.

[kép]
[kép]
[kép]

Nem voltam párás környezetben, nincs bepárásodva, előlapi kamerával rendes kép készült.

üdv

(#4826) bedibazsa válasza werszomjas (#4825) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

De ronda képek, szegény. Szerintem ez hardveres probléma lesz.

(#4827) jim bcs válasza siofok (#4824) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

(#4824) siofok
Akkor csak az ikonokat használod belőle, pont.

(#4825) werszomjas
Külső lencsén védőfólia, vagy nem koszos/ujjlenyomatos?

(#4828) Sanki válasza werszomjas (#4825) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Nem honorral, de én már találkoztam ilyennel LG G2-n. Egyszerűen kb 30 alkalomból 29x nem fókuszált a kamera (olyan volt, mint a régi fix fókuszos kamerák), a maradék egyben pedig tökéletes képet csinált.
Elküldtem szervizbe és cserélték a kamera modult, utána tökéletes lett.

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#4829) werszomjas válasza Sanki (#4828) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Nálam is ilyen, néha működik, néha nem.

jim bcs > természetesen nincs fólia és nem koszos

Akkor garancia, remélem rugalmasan kezeli majd a huawei a problémát.

üdv

(#4830) jim bcs válasza werszomjas (#4829) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

Akkor szerviz, kamera hiba, nem szoftveres.

(#4831) HurkaLES

HurkaLES
(tag)

Sziasztok.
Kicsit meghülyült a telefonom. Minden hivasnal automatikusan kihangositva érzékel a telefon. Át lehet állítani hogy normálon beszéljek de bakker ne legyen már automatikusan kihangositva. Illetve ma még szerencse hogy felkeltem. A riasztásra be van állítva egy zene. Aztán hiába. Eddig tökéletesen működött semmi nem lett babralva most meg csak rezeg meg ilyen pittyego hangot ad. Mintha az lenne beallitva... Valaki tapasztalt ilyet?

Te ittál?? Nem, itt ülök!!! /Honor 9 Blue, Logitech Driving Force GT/

(#4832) pushalias

pushalias
(addikt)

Ha van még valaki, akinek sehogyan sem hajlandó arról a bizonyos 365-ös verzióról frissíteni, hanem 5%-nál azt írja, hogy frissítési hiba, annak privátban szívesen leírom, hogyan és miként.

Fél napomat rászántam, a feladás szélén jártam, amikor legutolsónak kipróbáltam egy kockázatos megoldást. Bootloop lett a vége, de nagy nehezen sikerült előcsalogatni a gyári resetet, és onnan minden oké, indulás után egyből jött is a 183-as verzióra a 360-as, ami majd minden bizonnyal frissül tovább.

Honor 9 / HP 8470P

(#4833) pushalias válasza pushalias (#4832) üzenetére

pushalias
(addikt)

Megy fel a 368, tehát tényleg siker.

Kérdés: van valaki, akinek működik az eRecovery?

Honor 9 / HP 8470P

(#4834) nonsen5e válasza pushalias (#4833) üzenetére

nonsen5e
(addikt)

Egyedül akkor nem működött, amikor TWRP volt a telefonon. Az meg különben sem nagyon akart ezen a készüléken tökéletesen működni.

[ Szerkesztve ]

「今が最高」

(#4835) chros

chros
(őstag)

Hali! Telovasrlas elott allok: az aksiido is kivalo?
Kivalo alatt ezt ertem (jatek, navi nelkul): min 4 ora kijelzoido es tobb mint 1 nap (jobb esetben kozel 2) keszenleti ido.
(Most Huawei P8-am van (nem lite), de az aksiido siralmas: naponta 2x kell tolteni legalabb, ha hasznalja az emeber.)
Koszi!

(#4836) bedibazsa válasza chros (#4835) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Egy SIM-mel, az általad sorolt felhasználási szokások alapján simán kijön 5-6 óra SoT is. Szerintem jó az aksija nagyon. Az enyém lassan egy éves, talán picit már gyengült, de még mindig szuper.

(#4837) chros válasza bedibazsa (#4836) üzenetére

chros
(őstag)

Koszi a megnyugtato valaszt. Neztem par youtube videot rala, s xda-n a real life review-kat, jokat irnak rola.
Te melyik rommal hasznalod, melyik a legjobb? Rootolt?
Koszi

(#4838) qltsar

qltsar
(addikt)

Kivancsi leszek, mi mire kapjuk meg (ha): link

[ Szerkesztve ]

(#4839) bedibazsa válasza chros (#4837) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Én sosem rootolok telefont, megpróbálok mindig olyat venni, ami működik. Hála istennek az Androiddal nincs bajom a KitKat óta. Gyári 368-as rommal használom. Az egyetlenegy hátránya a telefonnak, hogy üveg. Sokakat ez nem zavar, mert úgyis tokban hordja, de nekem csak emiatt van rajta tok. Ha anno a szolgáltatómnál lett volna dual SIM-es P10, azt vettem volna a fém hátlap miatt. De sajnos most már nem nagyon van fém teló...

#qltsar - szerintem nem fogjuk megkapni, majd jönnek azzal a bullshit szöveggel, mint a P9-Honor 8 párosnál. :D

[ Szerkesztve ]

(#4840) chros válasza bedibazsa (#4839) üzenetére

chros
(őstag)

En rootolok mindent :) Az uveg nem zavar, elobb hagyom el :)
Meg csak annyit, hogy te milyen aksiidot produkalsz, milyen felhasznalassal? (kijelzoido + keszenleti ido) Koszi

(#4841) qltsar válasza chros (#4840) üzenetére

qltsar
(addikt)

Bár treble supported a telefon, ha ROM-olni szeretnél, szerintem nem a legjobb választás :(.

(#4842) siofok válasza chros (#4840) üzenetére

siofok
(őstag)

Ennél a készüléknél bonyolult a root?találtam a "mélyvíz" leírásban,az elég hosszadalmasnak tűnik,kódkérés,stb...meg ott csak emui5.0-7.0-ra írja twrp-t
Igazából reklámmentesítés végett rootolnék.csak.már nagyon rég csináltam,még a G4-en. 😃

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#4843) Divinity válasza chros (#4840) üzenetére

Divinity
(aktív tag)

Ha mindent root-olsz akkor a H9 pont nem jó választás.. már ha szükséged van garira. :D

return Mono.fromCompletionStage(client.get(currentUser)).map { resp -> resp.sign }

(#4844) chros válasza Divinity (#4843) üzenetére

chros
(őstag)

Koszi, nem gond a gari sem :) (P8 is rootolva van a kezdetektol :) ) Az akku ido a fontos nekem!

Meg 1 kerdes rendeles elott: tudtok szeriahibarol? (kijelzo, mint S7 edge-nel; aksiszivas, mint P8-nal, gps problema,; stb.) Ha nem, akkor mar rendelem is :)

[ Szerkesztve ]

(#4845) Divinity válasza chros (#4844) üzenetére

Divinity
(aktív tag)

A kijelző ragasztója elég sokaknak megolvad és így besárgul egy csíkban. Mondjuk ha jól tudom ez a P8-nál is jelen van, volt.

return Mono.fromCompletionStage(client.get(currentUser)).map { resp -> resp.sign }

(#4846) bkiky01 válasza Divinity (#4845) üzenetére

bkiky01
(senior tag)

Honor 7-nél is..

(#4847) chros válasza Divinity (#4845) üzenetére

chros
(őstag)

Hm, koszi, az en P8-nal nincs ilyen gond, gyorsan rakeresek.

(#4848) Zaji

Zaji
(senior tag)

Sziasztok,

A HA-n kitől lehet jó minőségű fóliát venni erre a készülékre?

(#4849) bedibazsa válasza chros (#4840) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Ez a mai adat. Reggel 7-től a screenshot-on látható időpontig. Egész nap ment a Bluetooth, rácsatlakoztatva egy aktivitásmérőt, kocsiban szólt a zene, Spotify-on keresztül, volt benne sok böngészés és közösségi oldalak használata, 2 SIM-mel. Ja, maximum fényerőn, mert kültéren és kocsiban használtam csak. Szerintem ez így nem rossz. Az LG G4-em így 1.5 órát tudott. :D

(#4850) chros válasza bedibazsa (#4849) üzenetére

chros
(őstag)

:) Koszi az infot!
Holnaptol en is beleptem taborba: milyen megbizhato custom rom-okat tudtok ajanlani? (lehet gyarira epult vagy masra, de mindennek flottul kell mukodnie)
Koszi

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.