Hirdetés

2018. december 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4451) <Adamsky> válasza Mennali (#4450) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Csakhogy a kiterjesztett garancia majd valamikor 2021-ben jár le, a lehetőség pedig, hogy nyitó kódot kérj 2018 július 24-én. Ez a bibi! Mert, ha bármikor kérhetnék, akkor nem érdekelne.

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#4452) Divinity válasza Mennali (#4450) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Pont ez az, hogy lezárják a lehetőséget.

.sign{ display: none; }

(#4453) zhorvath

zhorvath
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Ha letöröltem az Okos vezérlőt (az infrás távirányítót), azt honnan tudom újra telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#4454) qltsar válasza <Adamsky> (#4451) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Igen...sajnos ez a problema, viszont, ha a DC Unlockeres modszer meg mukodni fog, akkor inkabb kifizetem azt a par eurot, meg akar Julius 24 utan is, de ahogy latom nincs nagyon tapasztalat, illetve arrol sem, hogy a hivatalos unlock kod kikeres utan vitte e valaki szervizbe itthon:(.

(#4455) Sanki válasza qltsar (#4454) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Eddig valószínűleg nem nézték, volt 1-2 olyan eset, aki gyári állapotra állt vissza és úgy vitte szervizbe. Ezek után viszont lehet nézik majd.
A kódot annó én is lekértem, de egyszer sem használtam.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#4456) <Adamsky> válasza qltsar (#4454) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Eléggé bicskanyitogató a helyzet...
Egyfelől - gyakorlatilag egyik napról a másikra - a Huawei úgy dönt, hogy 60 nap múlva "zárja a bulit".
Másfelől a support - nekem legalábbis - azt mondja, hogy ha most nem kérsz kódot, akkor később nem is fogsz kapni, de ha most kérsz, akkor pá-pá garancia.
Ja, és közben nálam az egyik fő szempont volt a vásárláskor, hogy ha eljön az ideje, nyitható lesz a bl. Na, tessék!
Nálunk a P10 fórumban - legalább - egy olyan ember van, aki kikérte ugyan a kódot, de nem használta fel. A HiCare szerint minden OK (értsd: maradt a garancia). Akkor most mi a f@**om van?! (már elnézést)
Aki tud, kérdezzen már saját maga is utána (telefon, e-mail), hogy mi a szitu.
Ja, DCUnlocker: valahol azt írják működik, valahol nem. Pff... nem tudom mit tévő legyek, de júli. végéig ki kéne találni.

[ Szerkesztve ]

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#4457) Mennali válasza <Adamsky> (#4451) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Bocsi, ezt tökre elnéztem

(#4458) qltsar válasza Sanki (#4455) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Az teljesen mindegy, hogy hasznaltad e, vagy sem. Azzal, hogy a kodot kikerted, elfogadtad, hogy buktad a garit, legalabbis most ez a koncepcio (mivel a felhasznalast keptelenek kimutatni).

(#4459) mobala

mobala
(újonc)

Sziasztok,

Kicsit régen írtam ide, mert nem volt probléma. Honor működött, jött, ment, dudált.
Az előzmények az volt, hogy 2x is volt kijelző sárgulással szervizben. Nos, most harmadjára is előjött. :((( :(( :W

Valaki járt már így?

Ezt a telefont nem szeretném többet visszakapni, mert ez hihetetlen számomra, hogy 3-4 havonta előjön.
Plusz, ha eladnám a telefont, akkor nem tudom piaci áron.

Vélemények, tippek, hogy a tisztelt ügyfélszolgálaton mit mondjak, mivel nyithatok?

(#4460) nrg_52 válasza mobala (#4459) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Az enyem meg csak 1x volt, nekem azt mondta a szervizes, hogy 3-4 szervizeltetes korul mar eselyes a csereutalvany. Mondjuk erdekes a dolog, mert a h8 is ezert ment szervizbe, raadasul a hires/hirhedt tmx-hez, de elsore csereutalvany lett. En beprobaljoznek a helyedben kulturaltan.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#4461) bedibazsa válasza mobala (#4459) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szia!

Érdekes ez, nekem semmi baja. 8 hónapja nálam van, a munkámból kifolyólag szinte mindig megy a kijelző, GPS, töltöm is közben, de nyoma sincs a sárgulásnak. Rádjár a rúd.

(#4462) Dtomka válasza bedibazsa (#4461) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Nekem is megvan pár hónapja (11 hó)

Én sem tapasztaltam még sárgulást. Sűrű hiba ez a Honor telóknál? :F

(#4463) madhat911

madhat911
(tag)

GPU turbo.

Ezek szerint október. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4464) Mrguba

Mrguba
(tag)

Sziasztok a 8 as androidban sincs alapbol radio?
Olyan embernek vennem akinek nincs netje viszont radiot szeretne hallgatni.

(#4465) bedibazsa válasza Mrguba (#4464) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nincs benne.

(#4466) Divinity válasza Mrguba (#4464) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Ugye tudod, hogy egy frissítéssel nem növeszt hirtelen FM vevőt? :D
Hardveresen hiányzik a dolog nem szoftveresen.

(#4467) t.imi

t.imi
(őstag)

Sziasztok!

Szerintem 1x már kérdeztem, közben változott a helyzet.
Következő lenne a tisztelet teljes.
Honor 9 telekomtól gyári független, gyári rommal jön, vagy független, de T rom van rajta?
A P9 miatt kérdezem, azon állítólag "fél nap" egy rom csere. T rom > gyári rom, semmi főzőcske.

(#4468) Divinity válasza t.imi (#4467) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Nem fél nap egy rom csere nem tudom ezt kitől hallottad. (Ha csak nem volt valami varázslat és nem enged új rendszert telepíteni, amit kétlek)
Amíg hivatalos rendszerek között mozogsz addig nagyon egyszerű, pár perc alatt cserélhetők a rendszerek.

Egyébként a Honor szérián nincs szolgáltatós rendszer és szolgáltató zárt teló se.

[ Szerkesztve ]

(#4469) t.imi válasza Divinity (#4468) üzenetére

t.imi
(őstag)

Samun csináltam pár rom cserét, annak is több éve.
Tehát amatőr versenyző :)
Idézet P9 topikból:" teljes áttérés időtartama pár órát vesz igénybe, ezért csak akkor kezdjünk neki, ha van időnk!"
Ott T rom, vodás rom, stb. Bootloader nyitás, twrp, rengeteg lövésem sincs micsoda.
Ha itt "simán" rátolom egyik gyári romot a másikra, nekem főnyeremény.
Gyári független, gyári rom, ennyi elég is :)
Semmi buzera.
Köszi a gyors választ:R

(#4470) qltsar válasza t.imi (#4469) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ahogy lentebb is említették, itt nincs szolgáltatós ROM, amivel megkapod az az egy verzió van és arra kapod a hivatalos frissítéseket, nem kell mókolnod semmit, szerintem P10-nél is ez a helyzet, maximum annyit tudok elképzelni, hogy a T-s ROM-nál tiltva van a dual SIM képesség szoftveresen, és a rebrand-elésről van ott szó.

(#4471) t.imi válasza qltsar (#4470) üzenetére

t.imi
(őstag)

Nekem ennyi pont elég. Jönnek a frissítések, nem mint a Tnél a p9-re

(#4472) bedibazsa válasza t.imi (#4471) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Jönnek, de nem valami sűrűn. Márciusi biztonsági csomaggal fut még mindig, az asszony Honor 8-a már májusin - arra sűrűbben jönnek a frissítések.

(#4473) qltsar válasza bedibazsa (#4472) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ami azert vicces, mert mar van juniusi csomag is H9-re, csak nem pusholtak ki...

(#4474) t.imi válasza bedibazsa (#4472) üzenetére

t.imi
(őstag)

Ez botrányos! :D Nekem '17.06.05
Ezért is nézek másik gépet. Egy vicc a Tmob.

(#4475) gobey

gobey
(lelkes újonc)

365 jön lefelé.

HUAWEI Mate 10 PRO

(#4476) han_lev

han_lev
(őstag)

Sziasztok!
Bocsi, ha túl bugyuta kerdés, szétnéztem én a neten, de azért megkérdezem: hol lehet most a legolcsóbban magyarországi weboldalról, vagy áruházból megbízható módon beszerezni?
:R :R :R

MI6 6/64

(#4477) bedibazsa válasza gobey (#4475) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ez FF vagy OTA-n?

(#4478) gobey válasza bedibazsa (#4477) üzenetére

gobey
(lelkes újonc)

FF

Megnéztem hogy engedélyeztek e valamit és igen

HUAWEI Mate 10 PRO

(#4479) cssaszi válasza bedibazsa (#4477) üzenetére

cssaszi
(tag)

Szerintem FF. Én kb 1órája szedtem le.Elvileg csak a májusi biztonsági frissítést tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#4480) cssaszi válasza gobey (#4478) üzenetére

cssaszi
(tag)

Szia!Mit engedélyeztek?Annyira nem néztem át.

(#4481) nrg_52 válasza cssaszi (#4480) üzenetére

nrg_52
(őstag)

A 365 telepiteset. Nekem tegnap meg not approved volt.

[ Szerkesztve ]

(#4482) gobey válasza cssaszi (#4480) üzenetére

gobey
(lelkes újonc)

Mármint engedélyezték, hogy tölthető a 365...

HUAWEI Mate 10 PRO

(#4483) cssaszi válasza gobey (#4482) üzenetére

cssaszi
(tag)

Ja,értem!Felraktam én is.A 366-ra leszek kíváncsi,abban írnak változásokat is a rendszerben.

(#4484) cssaszi válasza han_lev (#4476) üzenetére

cssaszi
(tag)

Szia!Én innen [link] remdeltem anno a G620s-t.Minden rendben volt.Elvileg az árukereső szerint itt [link] a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#4485) han_lev

han_lev
(őstag)

Szóval nincs valami épp aktuális tuti beszerzési forrás.
Alin van 4/64-es kék 300 dodóért.
A Speemallon meg 345.
Itthon meg még 100 ezer ft körül van.
:F

MI6 6/64

(#4486) andlor81 válasza mobala (#4459) üzenetére

andlor81
(újonc)

Sziasztok!
Az én H9-em 10 hónapos és kb. 2 hete észleltem a jobb felső sarkában sárga félköríves sárgulási jelenséget.(nagyon zavaró) A kérdésem, hogy ezt garanciában orvosolható, ha igen akkor annak mi a folyamata? Telekomnál vásároltam ők intézik a javítását? A javítás idejéig biztosítanak számomra csere készüléket? (mert ugye valamivel telefonálnom kell, mind a két kártyát használom.)
Segítségeteket előre is köszönöm!

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek,... a sárkányt kell elvenni...

(#4487) Divinity válasza han_lev (#4485) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Dobd rá az áfát meg a vámot és ott is vagy. Plusz a garancia hiánya sem utolsó dolog.
Itthon most szerintem legjobban a Telekomba vett dominóssal jár az ember. Hivatalos gari 99.600 pénz, semmi kötelezettség

[ Szerkesztve ]

(#4488) qltsar válasza andlor81 (#4486) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Szerintem mindenhol megszűnt már ez a cserekészülékes dolog. Sokkal jobban jársz, ha nem a telekomhoz viszed be, hanem a FirstPhone-hoz.

Ha mégis a telekomnál adod le, akkor ott majd 1-2 hét múlva elviszik a TMX-hez, javaslom a topikját itt, erősen nem ajánlanám ezt a lehetőséget.

Ha mégis emellett döntenél, minden irányból, mindent fényképezz le aprólékosan, amikor leadod a telekomnál, inden apró részletet, arra az esetre, ha összekaristolva, darabokban, vagy hibásan, sérülten kapnád majd vissza a telefont, hogy a békéltető testületnek / fogyasztóvédelemnek egyértelmű bizonyítékokat tudj mutatni.

A fényképezősdit természetesen a firstphone-nál is javasolnám, de róluk nem hallottam még rosszat.

@Divinity: Mondjuk, ha fekete kell neki, akkor ez bukó :DDD.

[ Szerkesztve ]

(#4489) Divinity válasza qltsar (#4488) üzenetére

Divinity
(senior tag)

A TMX-hez nem szabad vinni ez tény. :D

Mondjuk azt azért hozzá tenném, hogy a T-ben is mindössze annyi történik, hogy bekerül ez zacsiba majd a raktárba és várja a hetente egyszer érkező futárt aki majd felviszi a központi raktárba és onnan kerül el a gyári szervizbe. Tudom, dolgoztam ott. :D Elméletileg a telefonhoz az ügyintézőn aki betette a zacsiba és majd a szervizeseken kívül senki nem nyúl. Tehát ha ilyen hiba van akkor az a TMX sara csak a T-n veri le mindenki de ezért is a TMX a saras. :D

szerk:
Igen, ez jogos, ott csak szürke meg kék van. :D Illetve már azok is csak elszórtan ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#4490) qltsar válasza Divinity (#4489) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Igen, én is így értettem, viszont a telekomnál kell fotózkodni az ügyintéző előtt akkor is. Nincs már lehetőség leadni Budaörsön a téemiksznek, így eléggé sokáig húzódhat nyilván a dolog.

(#4491) nrg_52 válasza andlor81 (#4486) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Ugyanez volt a gondom. Bevittem debrecenben a firstphonehoz reggel 9-re, delutan 2-kor hivtak, hogy kesz. Elolapi uveg, hatlapi uveg, keret, akkumlator cserelve, zsir uj, patika allapotban hoztam el. 😀

(#4492) rene85

rene85
(senior tag)

Helló,

Édesanyámnak sikerült beszerezni egy ilyen telót, t-től újonnan kb 2 hete. Azóta nem bír 1 napot sem pedig egész nap nincs használva. Mivel nem egy városban élünk, így "távsegítséggel" kiderítettem hogy a google szolgáltatás 46%-ban használja az akksiját (nálam ez pl 0.23%). A többi érték normális. Google-ben keresgettem de mindenki csak gyári visszaállítást javasol + gps kikapcsolást. Volt valakinek ilyen hibája innen a fórumról? Azt, hogy az 1gb mobilnet 80%-át megette a teló 2 hét alatt, szintén nem értem, mert anyám semmire nem használja, max hangouts-on beszélget rokonokkal chaten...

Előre is köszi, ha van valami ötletetek!

(#4493) Sanki válasza rene85 (#4492) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Nem a google biztonsági mentés van bekapcsolva?

(#4494) rene85 válasza Sanki (#4493) üzenetére

rene85
(senior tag)

Vasárnap kerül a kezembe a telefon, akkor megnézem - bár ha gyárilag nincs bekapcsolva, akkor tuti hogy én nem nyúltam hozzá... Bármi más ötlet?

(#4495) Sanki válasza rene85 (#4494) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Szerintem gyárilag engedélyezi, de meg kell nézni.
Nézz majd még rá, hogy mik futhatnak a háttérben.

(#4496) plck válasza rene85 (#4492) üzenetére

plck
(tag)

Nekem még anno a 6osnál volt ilyen problémám főverzió frissítés után. (egy éjszaka alatt kb. 60%-ot merült)
Factory reset oldotta meg a problémát. Azóta minden főverzió váltásnál megcsinálom.

(#4497) sharp4

sharp4
(senior tag)

Sziasztok!

A telefon megkapja az AI kamerát?

Huawei P20 & Ipad Mini 4

(#4498) bedibazsa válasza sharp4 (#4497) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ha a Kirin 960-ban van mesterséges intelligencia chip, akkor lehet. Ha nem támogatja, akkor hardveres akadályai vannak.

(#4499) MeSKA

MeSKA
(fanatikus tag)

Biztos hogy nem, különben senki nem venné a Honor 10-et. :) Azt mondják hardveres korlát van, ami részben igaz, de szoftveresen is lehetne néhány jelenet felismerést programozni bele.

(#4500) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

364-es ROM még mindig nem jött ki OTA-n másnak sem?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.