Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5251) ASDGamer

ASDGamer
(lelkes újonc)

Sziasztok! Tudnátok ajánlani Honor 9 re olyan üvegfóliát ami a kijelző oldalait is védi (2,5D)? Vagy ha ilyet nem akkor esetleg valami linket ahonnan valami jó minőségűt tudok rendelni?:)

Ha értelmesen érdeklődők, legyen benned annyi hogy visszaírsz ha nem is érdekel...

(#5252) imi290 válasza ASDGamer (#5251) üzenetére

imi290
(fanatikus tag)

Itt ajánlották nekem is ezt.Meg vagyok vele elégedve,minőségi,van hozzá minden,nem az az 1 eurós védő üveg.Teljesen a kijelző oldalait nem fogja védeni,mivel a kijelző szélei lekerekítettek,így ott könnyen felválna.

[link]

(#5253) plck válasza zsinnyegtet (#5250) üzenetére

plck
(tag)

Nekem 368 még egyszer sem indult újra.

(#5254) ASDGamer válasza imi290 (#5252) üzenetére

ASDGamer
(lelkes újonc)

Köszönöm! Rendelem is. Mondjuk fura mert ennél is 2.5D nek írja.😁

Ha értelmesen érdeklődők, legyen benned annyi hogy visszaírsz ha nem is érdekel...

(#5255) svgyula válasza ASDGamer (#5254) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Nekem ez van fent! Az egész kijelzőt védi nem vált el eddig sehol teljesen jó a fedése.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5256) ASDGamer válasza svgyula (#5255) üzenetére

ASDGamer
(lelkes újonc)

Nekem is jelenleg ugyanilyen van, bár nem biztos hogy pont ezt rendeltem de nekem a második nap a semmitől keresztbe berepedt meg az oldala elkezdett lepattogzani. :/

(#5257) adabra

adabra
(senior tag)

Sziasztok!

Kijelző cserén esett át a telefon, és hívás közben nem hallanak a másik oldalon. De ha kihangosítom, akkor igen. A mikrofon jónak tűnik, mert a hangrögzítő is működik.
Factory reset már volt...

Van valakinek ötlete? Köszi

(#5258) nrg_52 válasza ASDGamer (#5251) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Persze, mert le van lerekitve a szele. 😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5259) bedibazsa válasza adabra (#5257) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Majd biztosan ezt is javítja az a frissítés, amit fél év múlva megkapunk. Nekem határozottan ez az utolsó Honor/Huawei telefonom. Egy középkategóriás Samsungra több frissítés érkezik.

(#5260) Divinity válasza bedibazsa (#5259) üzenetére

Divinity
(senior tag)

És mindegyik csak ront rajta.
Amikor még S8-am volt kicsit irigykedtem az asszony H9-ére. Sokkal megbízhatóbb volt akkor. Sőt mióta visszakapta azóta megint tökéletesen működik.

.sign{ display: none; }

(#5261) nrg_52 válasza bedibazsa (#5259) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Hat egeszsegedre, nekem nemhogy kozepkategorias, de semilyen samu nem kell tobbe valoszinuleg.:D

[ Szerkesztve ]

(#5262) bedibazsa válasza nrg_52 (#5261) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nekem sem, egy S9 sem kéne, tudom, hogy bugos a Samu. Inkább arra akartam reflektálni, hogy többször jön frissítés. Az való igaz, hogy gané, ahogy az alattam szóló kolléga is írta. De sajnos a H9 sem piskóta, mostanában nagyon szeret belassulni.

(#5263) nrg_52 válasza bedibazsa (#5262) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Koppkoppkopp, az enyem szepen teszi a dolgat. De igaz, ami igaz, mar johetne valami frissites, ha szigoru szemmel nezem. Nem ertem a huvely rollout politikajat. Van mar ujabb, tobb is, megsem toljak kifele.

[ Szerkesztve ]

(#5264) ASDGamer válasza nrg_52 (#5258) üzenetére

ASDGamer
(lelkes újonc)

Én olyannal még nem találkoztam. Ami most van rajta annál is ugyanúgy írták hogy lekerekített aztán mégsem.:)

(#5265) nrg_52 válasza ASDGamer (#5264) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Mert olyan kicsi a kerekites, hogy szabad szemmel nem is latszik. :DDD Marketing bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#5269) nonsen5e válasza nrg_52 (#5265) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Ezaz. A világon minden lekerekített szélű, csak kellően kicsi görbületi sugárral. :D

「今が最高」

(#5270) svgyula

svgyula
(őstag)

Tisztelt Uraim! Készítettem pár képet a ~1 hónapja felrakott "üvegfóliáról":

A takarítás sajnos nem sikerült teljesen "sterilre" de szerintem a lényeg így is látszik. Használtam rendesen munkában is és mégis a helyén van eddig(!?).

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5271) barisssa válasza svgyula (#5270) üzenetére

barisssa
(tag)

Én is vettem még az elején több hasonlót, de mindegyik üveg "pöttyös" volt, gondolom hogy az érintés pontosságát javította, de engem zavart szóval leszedtem.
Neked teljesen pötty mentes, mert a fényképen nem látszik?

[ Szerkesztve ]

- Honor 9 Blue -

(#5272) ASDGamer válasza barisssa (#5271) üzenetére

ASDGamer
(lelkes újonc)

Nekem is pöttyös.. meg ilyen hülye hangja van mikor hozzáérek.:D

(#5273) svgyula válasza barisssa (#5271) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Ezen csak és kizárólag akkor látszik "belül" apró négyzetháló ha rá/bele süt a nap. Működés közben semmi nem látszik és nincs "hülye" hangja sem. Nem akarom sehova sem dicsérni de nekem megfelelő a kivitel és a minősége is. Természetesen igények és pofonok között óriási különbségek vannak. :B Még "süt" a nap megpróbálok egy közeli képet adni a sötét kijelzőről. Ja és látszik rajta, hogy már egy karctól megmentettem a kijelzőt amit ez szedett össze :B

Itt a kép ami csak akkor mint most, hogy kivittem és belesütött a napfény látszik. Ez a telefon működése közben nem mert onnan nem verődik vissza semmilyen fény és a telefon saját "tapi" rácsozata is ilyen! Mondjuk azt nem tudtam még eddig eldönteni, hogy ebben van-e a "drót" vagy csak simán a kijelző felületét nagyítja ki a plusz üveg. Akinek nincs rajta az megnézhetné, hogy látszik-e valami a napon sötét kijelző mellett.

[ Szerkesztve ]

(#5274) bedibazsa válasza svgyula (#5273) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Sajnos annyira rossz minőségű képek ezek, hogy semmi lényeges nem látszik ezekből.

(#5275) nrg_52 válasza bedibazsa (#5274) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Mit nem latsz rajtuk amire kivancsi vagy? :D

(#5276) svgyula válasza bedibazsa (#5274) üzenetére

svgyula
(őstag)

Hát akkor a szemüvegedet kellene először letakarítani! Ha én 3 méterről a TV-n is látom az elmosódott ujjlenyomatom alatt(ami a kijelzőn van) élesen azokat a napfény által megvilágított pontokat akkor neked igen gyenge a látásod!
Vagy talán kattints a képre és nagyíts egyet rajta :P

[ Szerkesztve ]

(#5277) bedibazsa válasza svgyula (#5276) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Jogos, elnézést, valóban nem kattintottam a képre, ahogy a fórum berakta, úgy láttam. Sorry. :)

(#5278) Becksman

Becksman
(őstag)

B368tol újabb szoftver nincs a készülékre??? Ami természetesen telepíthető is...

Honor 9 Sapphire Blue (Emui 8.0.-B362), Xiaomi Redmi 4x 32GB

(#5279) bedibazsa válasza Becksman (#5278) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Jó kérdés. :D A barátnőm H8-a szeptemberi patch-csel fut, ez júniusival. Valaki próbálta HiSuite-val?

(#5280) modflow válasza Becksman (#5278) üzenetére

modflow
(őstag)

Nekem 372 van fent.

(#5281) bedibazsa válasza modflow (#5280) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

OTA?

(#5282) modflow válasza bedibazsa (#5281) üzenetére

modflow
(őstag)

Én raktam fel az itt fentebb leírt módon.

(#5283) snakebait

snakebait
(fanatikus tag)

Nekem 371 van, OTA-n jött. Augusztus 1. a biztonsági javítás. Szerbiai Telenoros, független.

Honor 9+Amazefit Pace

(#5284) szotyika4

szotyika4
(újonc)

Nekem is 372 van.

(#5285) akibor000

akibor000
(tag)

enyém 368.
de én már elengedtem.
samu s8 használok.

(#5286) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Akkor ez nem tudom, mitől függ. Valaki megkapja, valaki nem, ez tré ennyi pénzért. Megnéztem OTA-n is, HiSuite-val is, mindenhol azt írja, hogy a legfrissebb rendszert használom. Elengedem én is, nem hisztizek ezen, nem is mérgelődöm itt többet.

(#5287) svgyula válasza snakebait (#5283) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Ez érdekes akkor szinte biztosan a régiós tiltás miatt nem jön. Nekem amikor megjött a teló egyből frissült a hisunyin keresztül és utána OTA a 368 azóta semmit nem talál. Nekem is független, ráadásul én kintről hozattam tehát az IMEI alapján is kellene kapjon frissítést, de mégsem. Megint írtam a Huawei-nek egy emlékeztetőt azokról a hibákról amire ígértek javítást de mégsem jött :D Megírtam, hogy a kedves "hazai" hivatal levelével (mivel onnan jött a válasz)kitörölhetik a hátsójukat mert teljesen hasznavehetetlen és szakmaiságot messze kerülő választ kaptam :(

(#5288) Becksman válasza modflow (#5282) üzenetére

Becksman
(őstag)

Hol fentebb? Firmware finderrel nekem nem megy fel... Nem észleli a frissítő...

Honor 9 Sapphire Blue (Emui 8.0.-B362), Xiaomi Redmi 4x 32GB

(#5289) svgyula válasza Becksman (#5288) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Én is bohóckodtam vele (mert ezt csak annak lehet nevezni :( ) de sem a sima letöltésre sem a leírás szerinti módszerre nem reagál a telefon frissítője. Beállítottam a proxit, próbáltam VPN-el de sehogy nem látja. A letöltött állomány amit ugye a leírás szerint ellenőriztettem semmilyen módszerrel nem megy fel minden alkalommal "falióra" az eredmény.
Szóval az amúgy is egy gyenge vicc kategória, hogy a rendszeralkalmazás helyett ugyanazt a funkciót egy külső alkalmazással kellene(?) megoldani :N

(#5290) TigerDzsó

TigerDzsó
(lelkes újonc)

Érdemes lenne felrakni a 371-et?
A 368-al semmi problémám nem volt idáig. (kopp kopp)

(#5291) hjoci1980 válasza TigerDzsó (#5290) üzenetére

hjoci1980
(senior tag)

Elméletileg ugyanaz mint a 368 csak frissebb biztonsági patch-el.
Én felraknám.
Honnan van a telefonod, hogy te már megkaptad ezt a frissítést?

" Run Forest! Run! " \ Honor 9

(#5292) svgyula

svgyula
(őstag)

Tisztelt Uraim!
Ma megjött a válasz(?) a Huawei magyarországi képviseletétől(szerintem csak egy laptop amiről lehet emailt küldeni és nem igényel semmilyen szaktudást)
A válasz a hibákra, frissítés elmaradásra, azután, hogy megadtam a telefonom összes adatát ez volt:

Köszönjük visszajelzését!

A frissítéseket egy automatizált rendszer küldi ki ügyfeleink készülékeire, IMEI szám alapján. A frissítések megjelenési dátumával, elérhetőségével kapcsolatban sajnos nem rendelkezem pontos információval, a zárt rendszer sajátosságai miatt. Arra kérjük időközönként ellenőrizze a HiCare applikációt, valamint frissítse azt ha lehetséges, illetve eszközölje a következő beállítást: Beállítások – Frissítések menüpont, ahol jobb felső sarokban a beállításokat megérintve tudja engedélyezni az automatikus frissítést a rendszer számára.

Kérem kövesse hivatalos csatornáinkat, hogy mihamarabb értesülhessen a legújabb frissítések megjelenéséről.

Ha bármi kérdése van forduljon hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel,
Ádám
Kiemeltem a lényeget! Csak azt nem tudom ha nem tud válaszolni akkor minek ír bármit is??

(#5293) Sanki válasza svgyula (#5292) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Az jobb lenne, ha nem válaszolna? :U

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#5294) svgyula válasza Sanki (#5293) üzenetére

svgyula
(őstag)

Igen! Mert akkor legalább tudnám azt, hogy lesz@rják az egész HONOR részleget a telefonokkal együtt! Így meg ír valamit aminek semmi értelme és el akarja hitetni, hogy foglakozik a feltett kérdéssel, pedig nem!

(#5295) Sanki válasza svgyula (#5294) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Nyilván ez is egy visszajelzés nekik, hogy érdeklődnek a user-ek, viszont dátumot se mondhat, mert akkor meg, ha az csúszik, akkor meg azon van a felháborodás.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#5296) Bailey

Bailey
(senior tag)

Megjött a 371-es frissítés itthoni edigitalos készülékre is.

(#5297) bedibazsa válasza Bailey (#5296) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ez augusztusi peccset tartalmaz?

(#5298) qltsar válasza hjoci1980 (#5291) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ma olvastam XDA-n, hogy par embernek elkezdtek szorni tegnap ota hivatalosan a 371-et. Szerintem hamarosan itt is megkapja mindenki (a juliusi ?! secupatchet:DDD).

[ Szerkesztve ]

(#5299) Bailey válasza bedibazsa (#5297) üzenetére

Bailey
(senior tag)

Igen, augusztusi.

(#5300) qltsar válasza Bailey (#5299) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Fura. Changelog szerint juliusi patch van a 371-ben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.