2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5751) nrg_52

nrg_52
(őstag)

Masnak is feldobta a frissito a 379-et?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5752) bedibazsa válasza nrg_52 (#5751) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Igen, vagyis rákerestem, ebben a pillanatban jött januári biztonsági frissítéssel. Dicséretes mostanában a frissítése a Honornak.

(#5753) modflow válasza nrg_52 (#5751) üzenetére

modflow
(őstag)

Nem.

Mikor jön Android 9? :D

(#5754) Mennali

Mennali
(fanatikus tag)

Telenorosként valakinek megy már a volte? Vagy a h9 nem volte képes?

(#5755) bedibazsa válasza Mennali (#5754) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Volteképes, nekem másfél éve megy rajta Telekomosként. Telenornál nem hiszem, hogy mostanában menni fog. Nem értem, miért, de a szoftverre van fogva. Pl. Galaxy S9-nél is csak a Telenor-függő változatban megy, dual sim-en és független változaton nem. De esküszöm délután kicsit megmókolom a szolgáltatásaimat és visszajelzek, megy-e. :D

(#5756) nrg_52 válasza modflow (#5753) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Honor 8-bol kiindulva majd augusztusban kb. 😁

[ Szerkesztve ]

(#5757) bontabela73 válasza nrg_52 (#5756) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Ha ez az információ helytálló, akkor jóval hamarabb érkezik, mint augusztus.

(#5758) nrg_52 válasza bontabela73 (#5757) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Neked legyen igazad. 😁

(#5759) jim bcs

jim bcs
(ÁRMESTER)
LOGOUT blog

379-re frissítve ma hajnalban, Telenor, független, tavalyi vásárlás. Vagyis ha úgy vesszük előkészítették a Pie-ra.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#5760) crazygamer válasza jim bcs (#5759) üzenetére

crazygamer
(kvázi-tag)

Telekomos, kb fél éves vásárlásúra ma érkezett a frissítés.

(#5761) bedibazsa válasza jim bcs (#5759) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szerintem nincs köze ahhoz, ez csak egy biztonsági frissítés volt. Ha amiatt írtad, hogy a Pie-ig nem jön másfajta frissítés, akkor bocsi. :D

(#5762) modflow válasza bedibazsa (#5761) üzenetére

modflow
(őstag)

Akkor se helytálló, mert ott van a 385-ös frissítés.

(#5763) svgyula válasza jim bcs (#5759) üzenetére

svgyula
(őstag)

Na akkor nekem még van két hetem mire ideér! A frissítési útvonalak nagyon kanyargósak :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5764) Divinity válasza jim bcs (#5759) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Telekomosra is jött! :)

.sign{ display: none; }

(#5765) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

A HiSuite is feldobta a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#5766) plck válasza nrg_52 (#5751) üzenetére

plck
(tag)

Igen, épp most.

(#5767) svgyula válasza plck (#5766) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Hát megtörtént a "codda" és nálam is megjött frissítés. :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5768) modflow válasza svgyula (#5767) üzenetére

modflow
(őstag)

Nálam is, de sajnos nem a 385 jött, csak a 379.

(#5769) bedibazsa válasza modflow (#5768) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Az még senkinek nem jött itthon, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#5770) snakebait válasza modflow (#5768) üzenetére

snakebait
(fanatikus tag)

Nem vagyok nagyon jártas ebben, de a 385 az a 9 android? :B

Honor 9+Amazefit Pace

(#5771) modflow válasza snakebait (#5770) üzenetére

modflow
(őstag)

Nem, csak egy sima frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#5772) bedibazsa válasza modflow (#5771) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Akkor miért azt vártad, mivel másabb? A 379 is januári biztonsági csomag. Aszittem', az már a Pie.

[ Szerkesztve ]

(#5773) modflow válasza bedibazsa (#5772) üzenetére

modflow
(őstag)

Csak azért, mert az a legfrissebb februári frissítés.

(#5774) Nefretic

Nefretic
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Valamit elbabrálhattam a stock camera appalled, Vagy nem értem, mert a slow motion videókat már csak normális sebességgel játsza le a telefon. Függetlenül attól hogy galériában nyitom meg vagy a videó appal. Van valakinek ötlete ?

(#5775) bontabela73 válasza bedibazsa (#5772) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

A Pie verziószáma majd 9.0-val fog kezdődni. :)

(#5776) Divinity válasza bontabela73 (#5775) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Wat?

Az az android verziója lesz nem a build-é. :)

(#5777) bedibazsa válasza bontabela73 (#5775) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ez egyértelmű, vagy miért írtad ezt, hol írtam, hogy nem?

(#5778) bontabela73 válasza bedibazsa (#5777) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Csak azért írtam, mert hátha valakinek nem egyértelmű. A korábbi hozzászólásokban említett 386 frissítés build száma 8.0.0.385(C432). A hozzászólásokból azt szűrtem le, hogy egyesek szerint ez már esetleg a Pie. Ezért írtam, hogy mindenkinek egyértelmű legyen, hogy a Pie esetében a builld szám 9.0-val fog kezdődni.

(#5779) Divinity válasza bontabela73 (#5778) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Akkor ugye azt is tudod, hogy nem az Android verziójával hanem az EMUI verziójával kezdődik a build szám, ugye? :)
Tehát nem igaz amit állítasz, illetve nem feltétlen igaz.

(#5780) nrg_52

nrg_52
(őstag)

En meg annak orulok, hogy olyan kivalo telefonunk van, hogy gondok, meg nyavajgas helyett raerunk itt fingot reszelgetni a topikban.:DDD Bocs sracok, nem tudtam kuhagyni!

(#5781) adabra

adabra
(senior tag)

Egy ideje azt vettem észre, hogy gmail értesítései nem jelennek meg. A szinkronizálás megy, mert ha megnyitom az alkalmazást, akkor rögtön látszanak az olvasatlan levelek (nem akkor tölti le őket).

Szerintem minden erre vonatkozó lehetséges beállítás ellenőriztem, cache-t töröltem, stb. de a helyzet nem változott.

Másnál nincs ilyen probléma?

(#5782) zhorvath válasza adabra (#5781) üzenetére

zhorvath
(fanatikus tag)

De igen. Átváltottam Aquamailre, annak jönnek az értesítései.

(#5783) bedibazsa válasza adabra (#5781) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nekem hála istennek tökéletesen működik, a másfél év alatt egyszer sem volt bajom ezzel. A gyári email kliens amúgy nem rossz, esetleg azzal jó lehet még.

(#5784) adabra válasza bedibazsa (#5783) üzenetére

adabra
(senior tag)

Szerintem nem az alkalmazással van gond, hanem az EMUI értesítés/memória kezelésével... Más telefonon ugyanezzel a fiókkal rendesen megy (szintén 8.0-ás Androiddal).

(#5785) qltsar válasza bedibazsa (#5783) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Szerencsere nekem is mukodik normalisan, raadasul ket fiokot hasznalok!

(#5786) bedibazsa válasza adabra (#5784) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Hát de nekem működik, ergo nincs vele baj EMUI-n sem. A családban van még egy Honor 8-as is, ott is tökéletesen működik. Esetleg utolsó frissítés lehet nem sikerült jól, sokan szidják Play-en. Csak hangosan gondolkodom.

(#5787) svgyula válasza adabra (#5781) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Szerintem valamilyen jogosultság beállítás hiányozhat. Esetleg nem a gmail az alapértelmezett levelező alkalmazás. Nekem szinte azonnal megjönnek az üzenetek ha wifi közelébe érek. A mobilnet az már más ott csak ritkán adok engedélyt a gmailnak. De azon keresztül is megjön. Azért írtam a jogosultságot mert a telefonon több helyen is be kell állítani mint beállítások-alkalmazások és értesítések, alkalmazások, jogosultságok, értesítések és állapot sáv, valamint a vezeték nélküli és egyéb hálózatoknál "hálózati alkalmazások címszó alatt. Nincs az sem kizárva, hogy valamelyik alkalmazás ideiglenesen átvette a "nyeplőt" és nem állítódott vissza megfelelően. Ezen csak egy gyári visszaállítás segítene. De biztosan nem az EMUI-val van gond mert csak nálad van hiba. Eddig a 4.4 droid óta az EMUI soha nem csinált ilyet. A honor 6 azzal jött ki.

(#5788) modflow válasza adabra (#5781) üzenetére

modflow
(őstag)

Nekem tegnap estétől csinálja azt, hogy fent nem tűnik el a gmail ikon, állandóan szinkronizál.

Mi ennek a baja?

(#5789) bontabela73 válasza adabra (#5781) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Helló!

Nálam is ez a helyzet a Gmail-lel. Annyi van, hogy nincs bekapcsolva a háttérben való indítás, futás. A szinkronizálást a widget-en szoktam ki-be kapcsolni. A szinkronizálás bekapcsolása után semmilyen értesítés nincs, hogy jött-e email, de amikor megnyitom a Gmail-t, ott vannak a levelek a bejövő leveleknél.

Különben a Drive-nál is történt valami. Gyakran töltök fel a telefonról a Drive-ra fájlokat. A feltöltés folyamatáról, illetve eredményéről (milyen fájlt és mikor töltöttem fel) mindig volt korábban értesítés. A Drive-nak volt valamikor egy frissítése januárban és azóta a feltöltés befejezése után nincs értesítés az eredményről. Megnéztem az értesítési beállításokat, még az alacsony prioritásúakat is (az értesítést kicsit el kell húzni jobbra és a fogaskerékre kell koppintani), de semmi változás.

Szerintem a Google módosított valamit az alkalmazásainál. A legutóbbi rendszerfrissítés után volt egy gyári visszaállítás, de ugyanúgy nincsenek értesítések.

(#5790) MeSKA

MeSKA
(fanatikus tag)

A GPU turboról lehet tudni valamit? Igen elcsendesedett az ügy. Vagy már valamelyik frissítésben megkaptuk?

(#5791) Mennali válasza MeSKA (#5790) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

B376ban már benne volt

(#5792) gabor.vig

gabor.vig
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Ti hogy álltok üzemidővel? Nekem mintha mostanában jelentősen csökkent volna. Másfél éves a készülék.

(#5793) bedibazsa válasza gabor.vig (#5792) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szia! Nekem 14 hónapos a telefomom és mostanában kezdtem el én is észrevenni, hogy csökkent az üzemidő. Szerintem - sajnos - ez teljesen normális, hogy ennyi idő után elkezdett romlani.

(#5794) gabor.vig válasza bedibazsa (#5793) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Ez kevés lehet a Telekomnál egy jótállási igény érvényesítéséhez?

(#5795) chros válasza bedibazsa (#5793) üzenetére

chros
(őstag)

"csökkent az üzemidő"

Ez mit jelent "pontosan"?
Ez lehet aksi (toltesi szamtol fugg), vagy akar a hasznalt appok frissitesei is szivhatnak tobb energiat. Es ez a szep, hogy ki tudja pontosan megmondani :)

(#5796) bedibazsa válasza chros (#5795) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szerintem elérte az 500 töltési ciklust, illetve egy éven át munkaeszköz volt, értékelést írtam rajta, illetve GPS-ként használtam, gyakran töltöttem. A készenléti idő és a használati idő alatt is megyegetnek lefelé szépen a százalékok. A legfrissebb firmware van rajta, lehet, hogy az is okozhatja, de nem hiszem. Jól tudom, hogy a beépített aksis telefonok akkumulátorjára is 2 év gari van, mint magára a telefonra? Anno egy év volt a kivehetőkre, azt hiszem. Enyém is telekomos, majd beadom szervizbe.

(#5797) Sanki válasza bedibazsa (#5796) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Igen, 2 év a garancia a beépített akksira.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#5798) Divinity válasza gabor.vig (#5794) üzenetére

Divinity
(senior tag)

A szolgáltató mindegy, nem ők döntik el, hogy jogosult e garira vagy sem. Sőt célszerű nem is hozzájuk hanem egyből a Huawei szervizbe vagy egy szerviz pontra vinni. :)
Valami drasztikusabb szöveggel. Nem csak, hogy mintha rosszabb lenne hanem, hogy sokkal rosszabb nagyon gyorsan merül egy napot se lehet végig használni. :)

(#5799) gabor.vig válasza Divinity (#5798) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Köszönöm a tippet, megpróbálom valamikor. :)

(#5800) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Gyári kijelzőt nem találtam 40-43 ezer Ft alatt. Valakinek van ötlete, honnan lehetne ennél olcsóbban gyárit szerezni, garanciavesztés nélkül? Lehet, hogy volt már itt téma ez, sorry, időhiány miatt nem tudok visszaolvasni. Tegnap sikeresen repült a betonon a telefon, az üvegfólia szinte sértetlenül megúszta, de a kijelző nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#5801) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

Üdv!

Ha esetleg érdekel valakit, a gyári csengőhangokat innen, a gyárilag telepítet témákat innen tudja letölteni.

(#5802) goop válasza bedibazsa (#5800) üzenetére

goop
(őstag)

Garanciális csak akkor marad, ha a huawei szervíz javítja a telefont. Szvsz nem éri meg a javítás, vagy így használod, vagy új telefon.

(#5803) bedibazsa válasza goop (#5802) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Igen, én is ettől félek, köszi. Szerencsére kapok egy céges P20-at, ez meg megy a fiókba, ha valakinek nem lesz telefonja, akkor ideiglenesen jó lesz.

(#5804) bodicsaba

bodicsaba
(lelkes újonc)

FF-ben már a PIE! ;)

(#5805) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

Üdv!

A Firmware Finder már listázza a Pie-t!

(#5806) Ftomek válasza bontabela73 (#5805) üzenetére

Ftomek
(újonc)

Ez igazán jó hír!!! :DD

(#5807) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Na, zsír, reméljük, olyan gördülékeny lesz, mint az Oreo! Legalábbis ezzel nincs bajom, az elején volt.

[ Szerkesztve ]

(#5808) Divinity válasza bontabela73 (#5805) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Bár ez továbbra is EMUI verzió és nem Android. :U

(#5809) Mennali válasza Divinity (#5808) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Szemforgatás helyett olvasd el a frissítés leírását
Az EMUI 9.0 megérkezett. Az Android Pie alapján fejlesztett EMUI 9.0 megőrizte az alapvető Android jellegzetességeket, és azt vegyíti természetességgel és egyszerűséggel. Ez az új verzió csodálatos új technológiákat és leegyszerűsített folyamatokat tartalmaz, barátságosabb és lenyűgözőbb megjelenéssel. A továbbfejlesztett, intuitív kezelőfelület még nagyobb kényelmet biztosít munka közben és a hétköznapokban, védelmet biztosít az adatainak és segít Önnek jobban megérteni a digitális szokásait, illetve még másra is képes.
Nagyobb büszkeséggel nem is adhatnánk az Ön kezébe az EMUI 9.0-t és reméljük, Önnek is örömöt és elégedettséget okoz.
Megjegyzés:A frissítés telepítéshez szükséges idő függ az Ön készülékétől és a hálózattól.
● Egyszerűen természetes
Intuitív dizájn
Egyszerűsítettük a kezelőfelületet az EMUI 9.0 verzióban, így még egyszerűbb és intuitívabb lett a kezelése.
A természet hangjai
Az ébresztőket és a csengőhangokat a természet inspirálta, hogy a vadon része legyen a mindennapjainak.
Illusztrált funkciók
A látványos ábrákat tartalmazó utasításokkal és leírásokkal egyszerűbbé tettük, hogy megismerje telefonját.
Egyszerű beállítások
Az EMUI 9.0 a korábban különálló funkciókat egyetlen leegyszerűsített élményben egységesíti. Így még könnyebben hozzáférhet a leggyakrabban használt beállításokhoz.
● Hatékonyabb működés
Digitális egyensúly
Ismerje meg a saját szokásait, ossza be az idejét és aludjon eleget. A digitális egyensúllyal szabályozhatja a készüléke használatát, így Ön és a családja tökéletes harmóniában élhet a technológiával.
Gyorsabb indítás
Javítottuk a legnépszerűbb alkalmazásaink indítási sebességét.
Funkcionalitás
Az egykor nehéz folyamatok most villámgyorsak. Mostantól gyorsabban fizethet, megnyithat nagy képeket, és megoszthat fényképeket a WeChat használatával.
Frissítési tudnivalók:
1. Ez a frissítés nem törli az Ön személyes adatait, de azt tanácsoljuk, hogy a frissítés megkezdése előtt készítsen biztonsági másolatot a fontos adatokról.
2. Azok a harmadik féltől származó alkalmazások, amelyek nem kompatibilisek az Android 9.0-s verzióval, lehetséges, hogy nem fognak megfelelően működni a frissítés után. Ajánlatos ezeket az alkalmazásokat a legújabb verzióra frissíteni a Google Play áruházban.
3. Ha a frissítés közben bármilyen problémát tapasztal, kérjük, hívja a Huawei ügyfélszolgálatát, vagy kérjen segítséget a Huawei ügyfélszolgálati központjától.
4. A főképernyő elrendezése kicsit megváltozhat.
5. Ezt a rendszerverziót a HiSuite alkalmazásban lehet visszaállítani az EMUI 8.0 hivatalos verziójára. A rendszerverzió visszaállítása törli a személyes adatokat. További információkért kérjük, forduljon az ügyfélszolgálati forródróthoz.

(#5810) Divinity válasza Mennali (#5809) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Igen ha azt dobta volna be akkor értelemsebb lett volna a hsz. :)
Nem mondtam, hogy ez nem pite hanem azt, hogy ez az EMUI verziót reprezentálja nem pedig az Androidét. Szövegértés. :U

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.