Hirdetés

2018. november 12., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5051) akibor000

akibor000
(tag)

nekem most a market jelzett vmi emui system update-et... tengerkék ikon.
mi lehet ez,ki tudja!?

(#5052) freelancer68 válasza akibor000 (#5051) üzenetére

freelancer68
(kvázi-tag)

EMUI System Update
Esetleg ez az?

(#5053) akibor000 válasza freelancer68 (#5052) üzenetére

akibor000
(tag)

igen...
mi lehet ez? letöltsük??

(#5054) Divinity válasza akibor000 (#5053) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Ez az Update app:D

.sign{ display: none; }

(#5055) akibor000 válasza Divinity (#5054) üzenetére

akibor000
(tag)

látom,de mire jó??

(#5056) bedibazsa válasza akibor000 (#5055) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ezzel frissíted a telefonod, ahogy a nevében benne is van.

(#5057) qltsar válasza Divinity (#5054) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Jajj:DDD :DD ...

(#5058) akibor000 válasza bedibazsa (#5056) üzenetére

akibor000
(tag)

értem,látom..de ez eddig is megvolt a beállitásokban...

(#5059) nrg_52 válasza akibor000 (#5058) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Igen, de a rendszeralkalmazasok is frissulnek neha.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5060) akibor000 válasza nrg_52 (#5059) üzenetére

akibor000
(tag)

ámen...
thanx...

(#5061) cssaszi

cssaszi
(tag)

Azt ki lehet kapcsolni hogy a kijelző aljáfól felfelé húzáskor ne nyissa meg a google keresőt? Nálam sem találja a frissítő egyik frissítést sem, pedig már a 372 is approwed.

(#5062) qltsar válasza cssaszi (#5061) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ezt próbáltad?: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5063) cssaszi válasza qltsar (#5062) üzenetére

cssaszi
(tag)

Köszi! Működik! Végre nem jön elő görgetés (face) közben.

(#5064) nrg_52 válasza cssaszi (#5061) üzenetére

nrg_52
(őstag)

371-et probaltam geprol hisute + ff dns update. Meglatta, letoltotte de failed lett a vege.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5065) bedibazsa válasza nrg_52 (#5064) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Érdekes, hogy ennyi frissítés fenn van, de OTA-n cseszik jönni. Nyilván nem sírok, mert eddig ez a legstabilabb Oreo-s rom, de azért csak 3 hónappal ezelőtti a biztonsági szint.
Gondolom, az a nyilatkozat, hogy kéthavonta jön frissítés, a Huaweire vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#5066) Pjotr

Pjotr
(fanatikus tag)

Vettem ilyen üveget. Tök érdekes, nincs a szélén sáv, ahol nem tapad, teljesen homogén. De nem is úgy cuppant fel, mint az eddigiek. Próbáljátok ki. (AlienExpress)
"GPNACN 3D 0.26mm Tempered Glass For Huawei P10 Plus P20 Pro P10 P20 Lite Screen Protector For Honor V10 9 Lite Protective Glass"

(#5067) svgyula válasza Pjotr (#5066) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Igen tapad rendesen. Hétfőn hozta meg a postás. Az ujjlenyomat használathoz viszont kicsit erősebben kell "odanyúlni" :D mert mélyebbre került a keret matt. Azért a színlátás náluk sem megy 100%-ban mert nekem kék a telóm és két üveget rendeltem csak az a kék nem a telefon kék :N De nem vészes mert a tok sem olyan mint a telefon :DDD Így lassan a kék 50 árnyalatát hordom a zsebemben................

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5068) Pjotr válasza svgyula (#5067) üzenetére

Pjotr
(fanatikus tag)

Neked is pöttyös? Ha fény felé fordítod

(#5069) svgyula válasza Pjotr (#5068) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Nem teljesen tiszta! Viszont a napon látom a "drótokat" a kijelzőben ha kicsit elfordítom :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5070) cssaszi

cssaszi
(tag)

Ma próbáltam frissíteni a telót FF+HISUITE dns update-al.370,371,372 mindhárom approwed nekem.Hisuite megtalálja,letölti telepíti mindhármat ,jobban mondva a recoveryben update failed mindegyikTelefonon ff progival megsem találja a rendszerfrissítő egyiket sem.Mondjuk az furcsa hogy a 369-ből egyik sem approwed,a 370-371-372 pedig mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#5071) modflow válasza cssaszi (#5070) üzenetére

modflow
(őstag)

Nektek mi a legutóbbi firmware verziótok?
Nekem 8.0.0.365

De már jó ideje nem frissit, pedig már 373 a legfrissebb.

(#5072) bedibazsa válasza modflow (#5071) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nekem kb. 3 hónapja 8.0.0.368

(#5073) DaDa válasza modflow (#5071) üzenetére

DaDa
(senior tag)

Én pár hónapja raktam fel FF-el(proxyval) a 367et azóta sem engedi az újabbat.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5074) modflow

modflow
(őstag)

A Huawei cég szerint ez normális?
Van frissítés, de nem kapjuk meg?

(#5075) cssaszi válasza modflow (#5071) üzenetére

cssaszi
(tag)

(#5076) svgyula válasza cssaszi (#5075) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Nekem pár hete van meg de nem kellett mókolni semmit a hisunyi felrakta a talált frissítést onnan OTA-n jött még 2db a második a 368-as. Igaz azóta semmit nem talál de működik rendesen így felesleges erőltetni.
Én inkább várok mert írtam nekik a híváskijelzés beállítási hibáról és reménykedem, hogy javítják.

(#5077) qltsar válasza modflow (#5071) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Az egy dolog, hogy FF-en van frissebb, az már másik kérdés, hogy ez valóban approved-e, és nem csak tesztcsomagokról van szó, amit egy bizonyos felhasználói körnek pusholnak ki, akik "beta"testerek.

Persze ez találgatás csak...de azért kíváncsi lennék, ha már ott vannak ezek az image-ek a Huawei szerverein, akkor ki kapta meg őket hivatalosan.

Na meg arra is kíváncsi lennék, hogy miért van 3(4) fajta image, ha igazából patch-eket nem is kapunk, hanem mindig teljes rendszerimage-et szed le a system updater.

(#5078) qltsar válasza nonsen5e (#5010) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Elvileg ezzel működnie kellene, leportolták 8.1-ről. Felraktad végül a PHHs P-t?

[ Szerkesztve ]

(#5079) nonsen5e válasza qltsar (#5078) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Nem, inkább az Oreo-s RR-t nyúzom most egy darabig. 1-2 nap után kellett nyomnom egy gyári resetet, mert ugye hír is volt róla, hogy az előző egyik Magisk verzióval nem volt tökéletes minden, és ezt vettem is észre.

Most v17.1-gyel tökéletesen működik a telefon. Valahogy ilyen felhasználói élménnyel kellett volna adni out-of-the-box is.

---

Tud valaki futtatni egy AnTuTu-t aki stock EMUI-n van? Nekem screenshot van egy tavaszról, az már bőven szerintem a 7-es verzió volt, de elég nagynak tűnik a különbség az RR-es score-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

「今が最高」

(#5080) bedibazsa válasza nonsen5e (#5079) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Most csináltam egy mérést Stock EMUI 8.0.0-án, az AnTuTu-t is most töltöttem le, szóval a legfrissebb verzió.

(#5081) nonsen5e válasza bedibazsa (#5080) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

EMUI b366 talán.

Resurrection Remix v6.1.0

「今が最高」

(#5082) qltsar

qltsar
(PH! addikt)

PowerAMP widget + Nova + EMUI 8-at hasznal valaki? Nekem az uj verzioval egyszeruen a widget teljesen elszall egy bizonyos ido utan. Masnal is ez van?

(#5083) snakebait válasza qltsar (#5082) üzenetére

snakebait
(fanatikus tag)

Én ez a rendszer alatt használom. Most a beta-build-795 van nekem, rendesen működik, nem zuhan össze. Ez előtti verziót nem tudtam a kezdő képernyőről lejátszásra bírni, hiába nyomogattam a play gombot. Ez rendben műxik, legális, megvásárolt verzió.

Honor 9+Amazefit Pace

(#5084) qltsar válasza snakebait (#5083) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ugyanez nalam is, de nem megy :S.

(#5085) cssaszi válasza nonsen5e (#5081) üzenetére

cssaszi
(tag)

Most csináltam, legújabb antutu B368-as rom

(#5086) gabor.vig

gabor.vig
(fanatikus tag)

Sziasztok! Szórakozik a Bluetooth. Okosórát használok és eldobta a jelet, azóta működik, de az értesítősávban nem látszik, hogy párosítva van az eszköz, így például a kihangosító funkció sem megy. Kipróbáltam más eszközzel, a telefon Bluetootha lehet ludas. Reset még nem volt. Találkoztatok már ilyennel? Ha resetelnem kell, mi a legegyszerűbb módja, hogy minden alkalmazás, beállítás visszatöltődjön?

(#5087) snakebait

snakebait
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Nekem épp ebben a pillanatban frissült a teló OTA-n 371-re. Augusztus 1. a biztonsági javítás.

Honor 9+Amazefit Pace

(#5088) gabor.vig válasza gabor.vig (#5086) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

A Google-s biztonsági mentés elegendő ehhez? Az automatikus helyreállítással visszáll minden?

(#5089) qltsar válasza gabor.vig (#5088) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Ez valamiért nálam soha nem működött, még anno Nougaton csináltam FR-t, utána fel sem dobta a visszaállítás opciót, miután beállítottam az email címemet az első indításnál, nem szinkronizált vissza (kivéve telefonkönyv).

Utána Oreo-ról mentem vissza Nougat-ra, ismételten nem kínálta fel a lehetőséget a visszaállításra (100% hogy nem az accountommal van / volt probléma, mert ugyanezt végigjátszva párhuzamban próbáltam az S4-emen, ahol gyári, és Lineage alatt is simán felkínálta a visszaállítási lehetőséget amíg a Honor 9 nem.).

Szerintem a legbiztosabb a HiSuite-os teljes mentés, az nálam kb. mindent visszatolt úgy, ahogy volt a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#5090) gabor.vig válasza qltsar (#5089) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Köszönöm, akkor inkább úgy csinálom.

(#5091) modflow válasza cssaszi (#5075) üzenetére

modflow
(őstag)

Orosz videóról csináltad?

(#5092) gabor.vig

gabor.vig
(fanatikus tag)

Ti milyen töltőt hasznok? A gyári QC-ot? Gondot jelent, ha nagyobb teljesítményűvel töltöm? Ha kisebbel, az nyilván nem, sőt talán jobban kíméli az akksit.

(#5093) bedibazsa válasza gabor.vig (#5092) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Én a gyárit használom. Nem értek a fizikához, de szerintem tök felesleges nagyobbat használni, gyorsabban nem fog tölteni, nem vesz fel több áramot. Meg én vagyok olyan babonás, hogy szerintem nem tesz jót neki. :D

(#5094) Maligám válasza gabor.vig (#5092) üzenetére

Maligám
(lelkes újonc)

Ha annyira káros lenne a gyorstöltés, akkor gondolom teli lenne az internet az akku hibák miatti hírekkel. Eddig úgy tűnik, hogy hamarabb elavul a telefon, minthogy megfeküdjön az akku. Nekem sem az OPPO VOOC, sem a Huawei gyorstöltésével nem volt gondom. Amúgy gyári és BlitzWolf S6 töltőt használok.

(#5095) Divinity válasza gabor.vig (#5092) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Ha nagyon rossz minőségű a töltő akkor a töltőnek okozhat problémát. Elméletileg a telefon elektronikájának kell szabályoznia a dolgot így amíg nem tér el nagyon durván a tölő attól amit a telefon feltud venni nem lesz semmi probléma. :)

Maga a gyorstöltő a li-po akkuk életciklusának tehet rosszat de ez se feltétlen igaz. Nem kell rajta lógatni 0-24 és óvakodni kell a teljes lemerüléstől ennyi a titok kb :D

.sign{ display: none; }

(#5096) gabor.vig

gabor.vig
(fanatikus tag)

Hát ez nem jött be... A fele beállítást nem menti el a HiSuite, így lakható be újra a telefont. Ami a nagyobb probléma, hogy nem oldódott meg a Bluetooth problémám. Kapcsolódnak az eszközök, de az értesítési sávon nem jelenik meg az eszköz.

(#5097) qltsar válasza gabor.vig (#5096) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Notifications management-nél nézted a Bluetooth, és az Android System értesítéseit? Nem lehet, hogy kikapcsoltál valamit véletlenül? Előfordulhat, hogy HiSuite ugyanúgy visszaállította ugyanúgy a beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#5098) nonsen5e válasza gabor.vig (#5096) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Ha menne a fránya honoron a fránya twrp... :(((

「今が最高」

(#5099) qltsar válasza nonsen5e (#5098) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

A jó öreg dd már nem is jó :DDD?

(#5100) gabor.vig válasza qltsar (#5097) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Jó ötlet, de átnéztem, minden engedélyezve van. :(

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.