Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz Narxis #1231 üzenetére

    Unranked Cups alatt keresd: lehet, nem triviális, de el lehet görgetni a menüt.:D
    Ott vannak sorban a kupák, amikor azon mész, amin akarsz és nem azon, amit
    a játék kisorsol, viszont pontokat nem kapsz érte: az óra ikonra kattintva jön elő
    a TT, amikor az egyes kupák egyes versenyein mutatja a legjobb idődet. Bugos,
    mert törölgetik az eredményeket, nekem pl. kapásból nincs világranglistás időm
    az legelső TT-ben, viszont magyarok közt 450. helyre sorol. Tudom, rém gyenge.

    Egy időben azzal szórakoztattuk egymást, hogy a toplistára törtünk ebben is.:DDD
    Mostanában viszont egyáltalán nem TT-ztem: régen írtam, hogy az egyes autók
    mit tudnak. Pontosabban, hogy én mit tudok az egyes autókkal...! Aztán ezek a
    tuningok jól megkavarták az állóvizet. Szóval másodperceket javult mindegyik.:B
    De amúgy nem tudom, mert utoljára áprilisban nyomtam, pedig az is jó móka.:DDD

    Szerk: ha velünk akarsz versenyezni, akkor megoszthatnád a neved és linked.:)

    Szerk2: na tessék, belenéztem az áprilisi fájlba. Bottom Gear-en 18.411 volt elég
    jó idő, magyar 8. hely, természetesen Forumulával. No Skiddingen meg a 17.003
    magyar 58. helyre volt jó, most meg a 16.265 is csak 355? Szóval gyorsulás van.

    De ahogy Freddy írta, pont a legjobb idők hajszolása teszi egysíkúvá a játékot.:B
    Mert ugyebár a Super Diesel nagyon jó mindenes, de jellemzően "csak" második
    legjobb időre volt jó. Az első jellemzően a Formula. Vagy ugrabugránál a Monster.
    Sajnos a többi fun járgány abszolút nem versenyképes időben. De pont azért fun!
    Praktikusan ahol a Sports Car volt a nyerő, ott a Formula átvette a szerepét... így
    a Sports Carral ha csak nyerni akarsz, sose mész... Kivéve a saját kupánkon, lol.

    Szerk3: Tricky Drive-on 17.932 a legjobb magyar idő volt. Most van 17.536-om, de
    az is csak a 127. helyre elég. Ezek mondjuk pont Super Diesel-es idők...:))
    Nade a barátlistámon 6-an előttem vannak: Formulával (kivéve Freddy Sports Car).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák