Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe.36

    addikt

    Üdv!

    Azt tanácsolták ide írjam ezt:

    Van egy nagy problémám, eladtam itt egy E8500 procit, sajnos a srácnál valami gond volt, nem indult el a gép vele.
    Mondtam hogy frissíteni kell a biost, amit meg is tett, úgy hogy proci nem volt benne.. hanem egy "külső szerkezetet" használt :U
    Ezek után közölte, hogy szétégett a gép minden alkatrésze, és én vagyok a hibás. Mondtam neki, hogy én procira vállaltam garanciát, így nem is lehet biost frissíteni és ilyen hibát max táp okozhat, hogy szét ég a gép. (Ezt szakértők is így gondolják)
    Ezek után megegyeztünk szóban, hogy vissza vásárlom a procit és elfelejtjük egymást. Ezek után jött, hogy a valamilyen szerelő szervíz szerint én vagyok a hibás, és erről elvileg van egy 14 oldalas szakvélemény. De az alaplapja megy már megint de minden más meghalt.És anyagi kártérítést követel. Ezek után közölte, hogy ha nem fizetek, feljelent a rendőrségen a szervíz, ő maga és a prohardver is.... :F :Y
    Régi tag vagyok, 14 pozitív és 0 negatív pontom van. Soha nem csaptam be senkit, mindig saját számom adtam meg, és elérhető is vagyok.

    Valaki tudna tanácsot adni vagy segíteni ?

    Most követel rajtam kártérítést.

    [ Szerkesztve ]

    A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Új hozzászólás Aktív témák