Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #17658 üzenetére

    980 ti-nél is jött egy emberke azzal, mert ugye 220k-s vga 195-ért bestbuy "hozzám szól" garral papírok nélkül...én csak a nyálam csorgatom ;] biztos úgy van...:) vagy csak reálisan kezelem a dolgokat és tudom régen milyen árak voltak itt, tudom most mi van itt, ahogy gyuri is tudja
    amit fentebb sokadjára levezettem, sok minden, csak nem szubjektív...
    nem veszem magamra, mert tisztában vagyok vele megengedhetnék-e magamnak egy 980 ti-t akár vagy sem, az más kérdés hogy nincs rá szükségem, valszeg a 750 ti is csak q3-at fog látni, mert kinőttem a gamer' korszakomból már sok éve
    az mellett, hogy érdekes mód ha én árulok valamit elkel, nem köpködnek, és nem járt még itt sztem hirdetésem, nem csak elvárok reális ajánlatokat, olyat is adok, csak ennyi
    a fentebbi vga-t is ha megunnám vagy stornoznám következő pár hétben a pc tervet felraknám 25-ért, az első aki utal/jön érte viszi/örül, ahogy én is voltam vele tegnap:)
    de első körben fel se dobnám apróba, csak a lokálba, ha ott nem menne el akkor apróba, ott még mindig sikerül korrekt áron adni/venni pc-s dolgokat, és ha valaki drágán ad valamit meg is kapja a magáét a többiektől:D és mivel nem apró, senki nem szalad modért hanem inkább módosít az áron és valakivel úgyis megegyezik mint a felnőttek általában
    nálunk ezeöccáz' a jelszó :DD ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák