Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Chaser #17661 üzenetére

    Azért mert vkinek nincs pénze, nem lehet "realitásra" hivatkozva letörni valaminek az árát. Ha nem megy neki megvenni akkor nincs miért ácsingózni rá. Szerintem. Ez minden területre igaz. Amit te példának hozol, h se gari se semmi, az szélsőséges példa.
    A használt autó példáján sokkal jobban be tudom mutázni. Ma barátom látogatót kapott magyar paraszt személyében. Az audi 95k km-rel van, gyári szervizkönyvvel végig vezetve. Odamegy a paraszt úgy h németországból lekérte a kocsi minden papírját, átnézi és megállapítja h minden stimmel. Majd közli hogy akkor most elmegy megnéz még egy autót és ha az nem lesz jó akkor visszajön megvenni. Majd egy óra múlva visszatelefonál és közli a hibátlan autóval kapcsolatban h kettőstömegű hangja van, nem veszi meg. :W
    Tehát semmi realitás nincs a dolog mögött, csak a vevő lelkének a megnyugtatása - okoktól függetlenül. Ez a realitás, amit minden vevő kivetít bármire. (Te sem azért vetted meg a saját bevallásod szerint mert kell, hanem mert ócsó volt. Ez nem "realitás" kérdése")
    Szerintem. De csak egy ártatlan kérdésem volt, hogy lássam miket mondtok.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák