Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Tetszenek ezek a cikkek, csak azt nem értem, hogy a több oldalnyi techno maszlagot mindenki érti vagy csak én vagyok vele úgy, hogy olvasom, de lényegében halandó ember számára értelmezhetetlen?
    Sokkal jobban tudnám értékelni ha ezeket amit leirt gyakorlati szempontból érthető formában lenne találva akár az előző generációhoz képest vagy az Nvidia párjával össze hasonlítva, hogy el tudja az ember dönteni, hogy melyik gyártó terméke lesz jobb a saját felhasználására.
    Mert ahogy a cikkben le lett írva minden nagyon szép minden nagyon jó, csak az nem derül ki, hogy akkor az Nvidia párja mitől jobb egy elavultabb technikával bizonyos esetekben. Illetve miért nincs játék oldalról támogatva ezen új képességek már abban a ciklusban amikor a kártya megjelenik? Így egy csomó felhasznalatlan eroforras kárba vész illetve nem mutatkozik fejlődés a jatekokban. Vagy lobby érdekből nem az optimális megoldás lesz használva nehogy felboruljon a gazdasági viszony egy kis és egy nagyobb gyártó között ha épp a kisebbnek sikerülne alkotni valami nagyot.

Új hozzászólás Aktív témák