Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz El-Telya #2675 üzenetére

    Akkora idióták basszus, hogy az nem igaz, még egy ilyen idióta cég a földön nincs.
    Az ég világon semmi értelme nincs se a 80-as, se a 140-es, se a 250-es netnek, főleg nem ilyen feltöltési sávszélességgel, ráadásul a 240-esnél csak 10 Mbit/s-al nagyobb a 250-es, ezért kurva sok értelme volt külön csomagot csinálni ...
    Ha esetleg azt mondanák, hogy lesz 90-es, 150-es, 180-as, 210-es csomag, akkor azt mondom még van értelme már csak azért is, mert mindegyik között egyenlően van 30 Mbit/s különbség (könnyű számolni, hogy mennyivel tud többet és ez alapján kinek milyenre van szüksége, már ha a duplájára nincs szükség), ráadásul akinek csak 100-as eszközei vannak otthon, annak a 90 Mbit/s egy tökéletes sebesség, főleg hogy gyakorlatilag az a maximum (igazából 94-95 Mbit/s, legalább is a használható sebesség, de mindegy), szóval több értelme lenne, mint a 80 Mbit/s-nak, de mindegy, kész röhej ez a cég és akkor még finoman fejeztem ki magam.
    Egyébként meg ugye tényleg annak a 10 Mbit/s plusznak a 250-es netnél a 240-eshez képest kurva sok értelme van úgy, hogy a feltöltési sebesség maradt 12 Mbit/s, ha esetleg annál a csomagnál lenne 20-22 Mbit/s feltöltés, akkor még a magasabb ár ellenében is megérné és akkor már lenne értelme a plusz csomagnak, de így szart sem ér, legalább is szerintem.
    Lassan egyébként már jó lenne ha az ilyen és hasonló idióta szolgáltatók rájönnének maguktól, hogy az internet nem csak letöltési, hanem feltöltési sebességből is áll, ami egyébként is nélkülözhetetlen az internethez, ráadásul a nagy feltöltési sebesség a mai korban már lassan nélkülözhetetlen, ugye a kicsit tájékozottabb emberek számára szerintem nem kell említeni a felhő alapú dolgokat, meg ilyenek, illetve hogy jó ha mikor valami nagy dolgot fel kell tölteni mondjuk drive-ra, akkor nem kell egy hetet várni, meg a hálózatot sem kell egy hétig terhelni, de úgy látszik a kedves szolgáltató, illetve annak vezetése nem képes ilyen dolgokba belegondolni...

    d.beni: Ha megnézed az ÁSZF-et, illetve amit most írtam akkor kiderül, hogy új csomagok is lesznek, amiknek egyébként nem sok értelme van, de ettől függetlenül lesznek. Ha csak az árak változnának, akkor az talán gyorsabban átfutna a weboldalon, bár most jut eszembe, hogy a PR-ről beszélünk, szóval ilyenkor is beszélhetünk évszázadokról.
    Az árakra viszont én is kíváncsi leszek, bár szerintem nagyban nem fog változni, főleg hogy eddig is "akció" volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák