Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz balisz #84750 üzenetére

    Logikai baki még mindig csak nálad van. Az érveimet én elmondtam, hogy miért tartom a legjobbnak játékra is a plazmát és NEM az volt az érv, hogy mert az ismerőseim és sokan a topicban írók közül (akik közül sokan szintén ismerőseim) is szinte mind azt használják, aki meg nem, az is visszasírja. Ez egy mellékes, kiegészítő információ volt az érveimen felül, amit rögtön kiforgattál, általánosítottad, mintha ezt minden LCD-sre igaznak gondolnám és beállítottad hülyeségnek. A "tényekkel hadakozol" megjegyzés ott arra vonatkozott, hogy általános hülyeségnek nevezted a példálózásomat és arra használtad fel, mintha azzal igazolnám a véleményemet, holott azt arra írtam, hogy megtörtént eseteket, tényeket (aka. ismerősöm visszavágyását plazmára) kérdőjelezel meg. Ezt próbálod most magyarázni, kevés sikerrel. A HSZ-ed további részét is erre építetted a mulatós zenés hasonlatoddal is, miközben mindenki láthatja, hogy masszívan nem erről volt szó.

    Amúgy csak mellékesen megjegyzem, hogy az e-sportolók - akiknek adott esetben tényleg számít, hogy alacsony legyen az input lag - még a hardcore gamerek csoportján belül is csak egy szűk réteget képviselnek, mert rengeteg olyan hardcore gamer van, aki közelébe sem megy a multinak és bőven elvan egy 50 ms input laggal bíró "szar" LCD-vel is, nemhogy egy jobb plazmával, ahol 10 ms a lag, mert csak single játszik a legfrissebb címekkel. Szóval még a játékosberkekben sem létszükséglet az ilyen szinten kiélezett megjelenítő.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák