Új hozzászólás Aktív témák

  • balisz

    senior tag

    válasz tomic #84688 üzenetére

    Én meg csak leírtam, hogy valaki számára miért mégis a nagyobb tévé lehet az optimálisabb, de ez is csak egy vélemény.

    "De ne az legyen a megoldás egy "gyengébb",de nagyobb tv vásárlása esetén,hogy jó az majd hátrább ülünk.."

    Dehogy ez a megoldás, egyáltalán nem így értettem. A tévé vásárlók túlnyomó többségének fix ülőhelye és szobaelrendezése van, így ahhoz veszik a tévét, legalábbis személyes és fórumos tapasztalataim alapján. Ha ez a fix ülőhely már az 55 colos tévé optimális nézési távolságán is kívül van, akkor oda még kisebb tévét csak nagyon indokolt esetben érdemes venni. Persze ez feltételes mód, de azért írtam le , mert ez a mindennapok magyar valósága.
    És szerintem az ST50 és ST60 között nincs akkora különbség, hogy érdemes legyen méretbeli kompromisszumokat kötni. Én személyesen egy GT60-at használok, de ettől még a mai napig abszolút nézhetőnek tartom az 50-es szériát, és egy nagyobb nappalaiba inkább tennék 65ST50-et mint egy 50GT60-at. Persze az 55 és 50 col között nem ekkora a különbség, és a végső döntést meg úgy is a vásárló fogja meghozni, az alapján, hogy számára melyik a nagyobb kompromisszum. És ha már felteszi ezt a kérdést a fórumban, akkor gondolom minél több véleményt meghallgatna, nem érdemes senkinek magában tartania a sajátját. :)

Új hozzászólás Aktív témák