Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz DM-Fan #58453 üzenetére

    A tulaj 50-ért elengedi a kezét - ez akkor jó a sógoromnak ha jól értem.

    Egyébként megtaláltam tegnap a neten, hogy kell lenullázni az üzemidőt, amitől vissza áll a gyári 0.03-as feketéje (mert hogy ennyi volt neki) sőt, mivel a foszfor kicsit öregszik az idővel még talán egy picit javulhat is egy nullázás után. Csak kell hozzá egy EEPROM író, meg valami interfész meg egy kis kábel munka - én nem tudom megcsinálni az ott leírtakat. Tudunk valakiről kis hazánkban aki tudja nullázni a G10 üzemidejét?

    Az is nagyon érdekes, hogy az ember aki írta a cikket nem aprózta el a dolgot, ugyanis ugyan olyan beállításokkal minden pár száz óra után lefotózta a TV-jét, egy teljes fekete képet mutatva a 0. perctől kezdve a 5600-adik óráig. Ezekből a képekből egy egy kis csíkot kivágva össze rakott egy képet photoshopban és így ragyogóan látszik, hogy nő a MLL illetve hogy öregszik idővel hozzá a foszfor. Sajnos az elektronika túl sokat "pakol" rá így a foszfor nem tud olyan ütemben öregedni, melynek hatására az 5000. óra környékén már nagyon gáz a G10 feketéje. Ahogy nézem minimum 0.1-re emelkedik, ami már nem plazma TV ugye...

    itt a kép a G10 fekete változásáról

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák