Új hozzászólás Aktív témák

  • SwyRrg

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hozzáértők segítségét kérném. Sok rágódás, és hosszas utánaolvasás után elhatároztam, hogy a plazma mellett teszem le a voksomat. Mivel a TV-t szinte csak filmnézésre használjuk a családban, valamint sportközvetítést nézek néha, így talán nem is kellett volna annyit rágódni. :)

    Nagyjából 280k a keret, amennyit rászánok a vásárlásra, a 3D, Smart dologok annyira nem érdekelnek, de az sem zavar ha van benne. Egyelőre az alábbi két típust nézegettem (ám nem zárkózom el mástól sem):
    Samsung PS51E6500
    Samsung PS59D530
    Utóbbi pont beleférne pénzben a vásárlásba, és mivel elég nagy a szoba, így sokat jelentene az a pár cm is.

    Az E6500-ról - átböngészve itt a topicban az előzményeket - viszonylag jó véleményeket olvastam, kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata a nagyobbik TV-vel kapcsolatban? Képminőségben tudja azt, mint a kisebb? Számomra, laikusként a 3D és a smart tulajdonságok valamint a képátmérő jelentik a főbb különbséget a kettő között. Szívesen venném a tanácsokat ez ügyben, valamint ha valaki szerint ennyiért lenne jobb ajánlat a piacon, akkor megköszönöm, ha megosztja.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák