Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz GeneraL_XTX #338 üzenetére

    Hát, lehet, hogy neked nem tűnik fel a G30 képminőségbeli előnye, de másnak igen. Azért az új firmware által előidézett feketeszint-romlás már elég látványos (a normál állapotnál is látható volt a különbség), pláne, amikor még fluktuál is. Ha közelebb tud ülni, akkor a képméret kvázi mindegy.

    A TV-n mindenhogy buksz a vásárláskori értékéhez képest - már másnap is, mivel csak használtként tudod eladni, ráadásul közben csökkennek a kereskedelmi árak is, jönnek az új modellek - de pont úgy buksz a legkevesebbet, hogy még az aktuális modellévben adod el, szóval ebben is janos-nak van igaza. Te nagyobbat fogsz bukni rajta, mint ő, mert vagy el sem fogod adni soha és lelakod nullára/családban marad (kvázi mind a 245 eFt-ot bukod, ha logikádat nézzük), vagy potom pénzért fogsz tudni csak megszabadulni tőle. Jövő ilyenkor 100 eFt körül lesz az értéke, pláne, ha a firmware is így marad. Ő meg használta is fél évet és még elfogadható áron el tudja adni, amiért 1:1-ben tudja cserélni egy másik készülékre ráfizetés nélkül, ami egyébként jobb is, csak kisebb. Ezen felül még nyeri is az Xbox árát. Én teljesen megértem, engem is rohadtul bosszantana, hogy kevesebbet nyújt a készülék, mint mikor megvettem és ennek nem az amortizáció az oka, hanem a gyártó, plusz még nyeljem is le, hogy a gyártó elhajt a p*csába. Én is túladnék rajta, pláne, hogy még kereshetnék is a bulin 40 eFt körüli összeget.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák