Új hozzászólás Aktív témák

  • mayday00

    őstag

    válasz BBéci #24944 üzenetére

    Ha nem tudod a konkrét okot, kérlek ne ítélkezz, előtte hallgasd meg a másik oldalt is.

    Lényeg a lényeg..
    Miből volt a gond..Elmondom.
    Aznap úgy volt, hogy jön fel Bp re.Független tőlem..Árpád hídhoz, megveszi a erősítőt ami kiderült nem jó..mert megvette.
    Szóval nem csak hozzám jön fel, hanem amúgyis megy a erősítőért.
    Mondom ok, ha jössz Árpád híd,s Lakhelyem közötti illetve a Lakhelyem s árpád híd közötti utat állom.
    Ami oda vissza 40km talán de nem több.Árpád híd Pomáz..Picsa út.semmi.
    Erre kapott 5ezer ft ot, a 10ezer munkadíj felett..Szerintem reális.
    De mondom nem fizetem ki a haza útját, mert nem csak hozzám jött hanem amúgy is feljött volna Bp-re.így is úgyis.
    Levelezéseim amik megvannak meg tudom mutatni, úgy volt benne hogy Árpád híd, Pomáz oda vissza.
    Nem a lakhelye s a lakhelyem között oda vissza, mert újra leírom, mindenképpen aznap feljött Bp re az árpád hídhoz a erősítőjéért..Amit el is hozott.csak közben beugrik hozzám is.
    Ha csak hozzám jön fel, nem megy a erősítőért a végösszeg is magasabb lett volna.Ez biztos mert hosszabb a út.Érthető..
    10es munkadíj felül kért volna még 15öt..sokalltam.Ebből volt a vita..

    Ha én Debrecenbe lakok, s holnap mindenképpen felmegyek Pestre , tőled független.
    S neked van egy javítani való cuccod, logikus hogy csak a Bp en belül való utat számolom fel.
    Mondjuk 3 kerülettel laksz beljebb mint ahova én megyek.S ezt a 3kerületen belül való furikázást számolom fel, s nem hazáig Debrecenbe mert az részemről lehúzás lenne.

    Máskor pontosabban meg kell beszélni a részleteket, Jánosra nem haragszok ettől független máskor is számítok a munkájára.

    Részlet levelezésből...
    Akkor üzemanyagra igen keveset számolhatsz fel :DD
    Árpád híd Pomáz oda vissza, ha már mindenképp Bp en vagy :D

    De ha gondolsz kövezzél meg

    [ Szerkesztve ]

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Új hozzászólás Aktív témák