Új hozzászólás Aktív témák

  • still2

    tag

    válasz BBéci #17052 üzenetére

    A lényeg az volt hogy átment az erősítőn keresztül a 3D és pont. DM-Fan fórumtársnak igaza van és pont. Még egyszer megköszönöm hogy miatta nem rohantam el egy másik erősítőt venni. Arról szó sem volt hogy milyen formátum és milyen minőség képes ezt akadályt áthidalni. Nem vagyok vájtfülü és nem vagyok sasszemű hozzád képest meg már egyáltalán nem, és ez okból kifolyólag tudom élvezni az egyszerűbb dolgokat is. Munkásságodat olvasgatva azt veszem ki a szavaidból hogy egy kicsit lesajnálod az egyszerűbb igényszintű embereket. Mivel hogy egy kalap kakit néztem és nem 3D-t. Arra esetleg gondoltál hogy kevés ember engedheti meg magának hogy a legmagasabb igényeket kielégítő dolgokat vásároljon. Mindenki azzal gazdálkodik amije van és ha azzal örömet tud szerezni magának az egy jó dolog. És te ebbe az örömbe rondítasz bele a jelzőiddel és azokkal a mondatokkal amelyből kihallatszik a felsőbbrendűség. Kérlek cáfold meg ha nem így van. Látom benned a jószándékot és a segítőkészséget csak megvalósítással tudsz sebeket ütni a másikon.

Új hozzászólás Aktív témák