Új hozzászólás Aktív témák

  • K Norbi

    addikt

    válasz Mágus2 #80171 üzenetére

    Elég borsos volt az ára 13.000Ft ami most volt rajta az is full ugyan ez volt gyári, 3 vagy 4 évet bírt,
    (#80174) TaaT hát a Bosch egy nulla! volt Bosch Aerotwin A 927 S az Kb 1 évet birt olyan szarul törölt! hót csík az egész ablak! Nem hittem a szememnek hogy ennyi pénzért ilyen egy fos, utána beruháztam 1 pár Valeo silencio x-trm re! 2 hónap múlva el is adtam! hihetetlen mennyire fos minőségűek! a Faternak a H Astrára is vettünk boscht!! mert mondta az a legjobb! csak az kell! hát mondom jó, vegyünk.. brutál szarul törölt tiszta csíkos volt! több szakaszt kihagyott! Én hatalmasat csalódtam a Bosch ba! meg még pár barátom is ugyan ezt nyilatkozta! Aztán vettünk az opelra egy Gyári GM szettet! az igen! Úgy törölt mint az álom! most 3 dik éves az opelen. A régi Bosch ablaktörlő lapátok sokkal jobb minőségűek voltak, mint amiket manapság gyártanak. De addig nem tudod meg amíg nem használsz Bosch vagy Valeo után egy gyárit..
    Én alá írom hogy a gyárit is a Bosch vagy a valeo gyártja de ezt az apróságot ne felejtsük el.

    " A gyári alkatrészeket sokkal gondosabban ellenőrzik és készítik el, ha a VW-embléma ott van rajta, az nem csak a lenyomattal tud többet, hanem a minősége is jobb.”

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák