Új hozzászólás Aktív témák

  • degec

    senior tag

    Gyerekek ! hagy arcoljak már ! kösszmár !

    Vezettem a Golf7 GTi.t dsg vel 220 pacikával !

    Troll on:
    Nem halottam mikor vált át a szívósori befecskendezőről a közvetlen befecskendezőre a moci, és mikor megy párhuzamosan :D
    Troll off

    -de rohadtul megy, az a 350nm 1350 től a végtlenségig megvan nem fogy el de rohadtul nem !
    -pincétől húz
    -dsg NEKEM egy rakás kaka! sosem szerettem, nekem!! mondom mégegyszer!
    -összes dízel meg elmehet a pic*ába ehhez képest!! tudom ez 220 le 350nm de mondom ezt egy 170 pacis pd tdiből dettó 350nm,űlve.(6éve nálam). hogy nagyon durván rendben van ez a motor, tudom többet eszik nem kell trololozni..! Golf 1 óta dízelem van..1988 óta...! :)
    Tényleg ez szubjektív de én szerintem innentől a kocsi csak benzinnel megy nekem kizárólag euro6 ra és újra értem !! ! :) kéretik agyon flémelést mellőzni! minden válasz ismerek.. többet eszik szar... hangos.. büdös fú mindent !
    szóval nekem új csillagszületett de nem az rtl-en ! :DD :DD :DDD

    Virult a fejem rendesen! mikor toltam neki.. azt a hüje dsg-t átkattintottuk kézibe és úgy durván üvöltött is !
    Visszanézve átlag fogyiját (5000km-re) 8.5 öt írt ki! ami nekem megint csak nem horrrrror !
    Há ennyi ! TSI nagyon rulez ! na akkor most dobálhattok kővel hogy bezzeg a TDI ! :)

Új hozzászólás Aktív témák