Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Jó estét kívánok!
    Eltűntem egy kicsit, éjszaka dolgoztam, nappal meg a kocsi után rohangáltam, illetve vele. :D :D

    Ott tüntem el, hogy hétfőn átvétel. 13 óráról 15 órára csúszott az átadás, ami símán ment.
    Megsírattuk a Samarat, és néztük a műhely ajtaján keresztül, ahogy építik be a tolatóradart az Octaviaba.
    Már reggel tudtam a rendszámot, mert nem a szalon kötötte a biztosításokat. Így tudtuk beazonosítani a gépjárművet.

    Átvétel után go első benzinkút, ahol dizelnek hitték az autót. Elég csúnya hangja volt az biztos. Azóta már finomodott. Este megkapta a téligumikat, és azóta csak suhanunk, és suhanunk, vagy siklunk. Ahogy jana is mondta, csend hegyek. Kényelem. Számítottam rá hogy jó lesz, na de ennyire?! :) :) :) :)

    A hét elején még ajánlgatttam a feleségemnek, hogy vezessen, most is megteszem illendőségből, de akkor az igazi, ha éppen Ő nem szeretne.
    Jelenleg 240 km-nél tartunk. Eddig minden teljesen rendben. Egy percig nem gondoltam, hogy rossz választás volt az Octavia Tour.

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák