Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz Reggie0 #195457 üzenetére

    Lövésem nincs, hogy miről beszélsz.

    "Nem voltál elégedett... lecseréled... pengének érzed magad... minősítés nélküli bóvli vackot aliexpressről... nem fogsz érteni hozzá... lukra is futottál vele... baleset lesz belőle..."
    Mi van? (Ezt gondolom, nem nekem akartad írni, hanem a téma felvetőjének.)
    Láthatóan, nem tudod elengedni ezt a gübbedt kanyarfény izzó-témát, de olyanokat légyszi ne adj már a számba, amiről nem brekegtem. Mátrix LED-es A6-om van, nyilván eszem ágában nincs buherálni sem a világítását, sem semmijét. Még a szelepsapka is gyári rajta.

    Ha visszagörgetsz, és figyelmesebben olvasod el, szépen látni fogod, hogy konkrétan egy 21 éves(!) fafejű KöHéM rendeletről, ill. ennek a túlszabályozott, fafejű országnak a fafejű jogszabályairól (inkluzíve a fafejű polgárairól) beszéltem. Eszem ágában nincs kísérletezgetni semmilyen világítótest semmilyen izzójával.

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Új hozzászólás Aktív témák